Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, musichunter1x napisał:

Gdybym wiedział o demie wcześniej to sam sprawdziłbym, aby przetestować szklaną kulę za darmo. 

Panie full gierka będzie w GP za "grosze", do testowania mnóstwo czasu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, musichunter1x napisał:

Cóż, dobrze jeśli się pomylę :P
Dokopałem się do informacji, że Neowiz ma pod swoimi skrzydłami Round8 Studio, a przynajmniej japonśki oddział (~2021r) tej firmy z Ukrainy, która istnieje od ~2010r i od jakiegoś czasu specjalizuje się w braniu zleceń na artdesign gier, jak i inne działy tworzenia gier, okazjonalnie biorą większy udział przy jakimś tytule.
Możliwe, że Lies of P będzie dobrze stał pod względem projektu artystycznego, a rozgrywka i mechaniki, jeśli dobrze skopiowane, to mogą być poprawne, cała reszta będzie wątpliwa. Obstawiam, że braki będzie czuć po 5-10 godzinach i nie będzie chciało się wracać do tego tytułu.
https://en.wikipedia.org/wiki/Room_8_Studio
https://room8studio.com/company/

Gdybym wiedział o demie wcześniej to sam sprawdziłbym, aby przetestować szklaną kulę za darmo. 

Co innego kiedy jakieś pierdołowate studio robi coś super innowacyjnego i wybitnego według nich (The Day Before, Wu Kong np.), a co innego, gdy sobie jakieś mniejsze studio robi gierkę, nie kryją się z inspiracją, nie mówią jaki to będzie super duper tytuł zmieniający świat gamingu, a se po prostu robią, w dodatku wydają demo, po którym widać, że choćby technicznie gra działa bardzo dobrze - co dzisiaj nie jest standardem xD Red flagami rzucami taki Lords of the Fallen 2 (że podobno to ma być gra na miarę Eldena), ale tutaj? Wszystko wskazuje na to, że po prostu chcą zrobić fajną grę w klimatach, których zdecydowanie w grach brakuje, a które ja osobiście kocham. Przed demem byłem niemalże pewien, że to będzie jakieś crapiszcze robione na kolanie - po demku moje zdanie zmieniło się o 180 stopni, w dalszym ciągu możesz w nie zagrać i sprawdzić samemu, no ale nawet jak Ci się spodoba to pewnie uznasz, że zaraz po demie wrzucili gm_flatgrass i 25h dalej bijesz placeholderowe roboty z Unreal Engine xD

Edytowane przez Przemcio666
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Przemcio666 napisał:

w dalszym ciągu możesz w nie zagrać i sprawdzić samemu

Niestety- demo już nie jest dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jeszcze kilka dni temu było. No to zostaje potestować na GP w ciągu kilku dni : p

Edytowane przez Przemcio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.ppe.pl/news/326617/lies-of-p-z-pierwsza-recenzja-czy-bedzie-to-wielka-produkcja-dla-fanow-soulslikeow.html

Cytat

Jeszcze w tym tygodniu mają pojawić się pierwsze recenzje Lies of P, ale japońskie Famitsu miało już okazję ocenić produkcję. Tytuł nie otrzymał maksymalnej oceny, ale dziennikarze przyznali grze cztery solidne noty.

(...)

Lies of P było sprawdzane przez czterech dziennikarzy i łącznie gra otrzymała notę na poziomie 34/40 – dwóch recenzentów oceniło tytuł na 9/10 i dwóch na 8/10.

Edit: Jest już więcej recenzji.
Na Metacritic ~80/100:

https://www.metacritic.com/game/lies-of-p/critic-reviews/?platform=pc

https://www.metacritic.com/game/lies-of-p/critic-reviews/?platform=playstation-5

https://www.metacritic.com/game/lies-of-p/critic-reviews/?platform=xbox-series-x

Plus nowe sterowniki od Nvidii:

https://www.gry-online.pl/newsroom/nvidia-geforce-game-ready-driver-53734-sterowniki-z-obsluga-lies/z7268fa

Recenzja od Fextralife (8.6/10):
https://www.youtube.com/watch?v=plTbUzS6pbg

Cytat

Ok. 35h "skilled gameplay" przy zwiedzaniu i zbieraniu prawie wszystkiego (z pominięciem rzeczy związanych z wyborami).
Ogólny potencjał (replaybility) szacowane na dodatkowe ok. 50h (kolejne przejścia, z innymi broniami, do wyczerpania wszystkich wyborów).

Edytowane przez Paw79
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukając videorecki po polsku znalazłem taki oto poradnik, może się komuś przyda. Mi tylko zaostrzył apetyt na pełniaka :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już pobrałem preload i czekamy z kobitą na piątkowo/sobotnią noc, oboje nie daliśmy rady i kupiliśmy Deluxa xD Słuchałem teraz paru tracków i OST też brzmi kozacko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Przemcio666 napisał:

Ja już pobrałem preload i czekamy z kobitą na piątkowo/sobotnią noc, oboje nie daliśmy rady i kupiliśmy Deluxa xD Słuchałem teraz paru tracków i OST też brzmi kozacko.

u mnie podobnie, deluxe siedzi na steam'ie  i czeka. Oj będzie grane! 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zalapalem sie na demo. ktos mozze okreslic pi razy dzrwi jak to sie ma do soulsow w temacie poziomu trudnosci? czy normalny czlowiek ma sens kupowac (w soulsach mi idzie bardzo ale to bardzo zle) czy lepiej sobie odpuscic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, MroczneWidmo napisał:

nie zalapalem sie na demo. ktos mozze okreslic pi razy dzrwi jak to sie ma do soulsow w temacie poziomu trudnosci? czy normalny czlowiek ma sens kupowac (w soulsach mi idzie bardzo ale to bardzo zle) czy lepiej sobie odpuscic?

No to jest właśnie gra z założenia o dość wysokim poziomie trudności.
Niby w pełnej wersji poprawili uniki względem dema, ale jeżeli nie siedzą Ci Soulsy, to nie radzę kupować w pełnej cenie.
Jak jesteś bardzo ciekawy to po prostu weź gamepassa na miesiąc.

7 godzin temu, Przemcio666 napisał:

nie zalapalem sie na demo. ktos mozze okreslic pi razy dzrwi jak to sie ma do soulsow w temacie poziomu trudnosci? czy normalny czlowiek ma sens kupowac (w soulsach mi idzie bardzo ale to bardzo zle) czy lepiej sobie odpuscic?

Ile wam pobrało tego preloadu na Steam'ie?
Mi w gamepass'ie pokazuje 36GB wymaganego miejsca na dysku, ale na razie pobrało tylko ~6MB.

Edytowane przez Paw79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: za zbyt mocne inspiracje grami FromSoftware, zwłaszcza Bloodbornem, to powinno być w plusach.

  • Like 1
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Paw79 napisał:

Ile wam pobrało tego preloadu na Steam'ie?

W to akurat na PS5 będziemy grali, też 36 GB.

 

9 godzin temu, ditmd napisał:

:lol2: za zbyt mocne inspiracje grami FromSoftware, zwłaszcza Bloodbornem, to powinno być w plusach.

Dokładnie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ditmd napisał:

:lol2: za zbyt mocne inspiracje grami FromSoftware, zwłaszcza Bloodbornem, to powinno być w plusach.

Też jak to przeczytałem to oczy przetarłem ze zdumienia. 😅

Od której dziś można już grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko było spoko, gra wygląda na klona Bloodborne, ale nie zrobionego po taniości. Co jest w jakimś stopniu niespodzianką, bo sporo produkcji naśladujących dokonania From, to zwykłe krapiszcza. A że będzie w GP, to jeszcze lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Przemcio666 napisał:

Dziś stricte nie, w sobotę o 00:00, czyli prawie dziś xD

Z tej rozpiski wyżej wynika, że dziś o 17:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ;) 

https://store.steampowered.com/news/app/1627720/view/5562564282372018301?l=polish

Hello, it’s the Lies of P team!

The Steam Deluxe Edition Early Access will be available starting 8AM (PDT), September 15th.

A przy okazji Denuvo pojawiło się na karcie gry na Steam 😜 

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Userkamil napisał:

Z tej rozpiski wyżej wynika, że dziś o 17:00

Myślałem, że będzie tak samo jak na konsoli, a na PC'tach jest jednak szybciej, ja mam o północy dopiero, aż musiałem się upewnić, ale niestety tak : p Spać szybko zamiaru nie mam, pewnie do 7 posiedzę xD

Edytowane przez Przemcio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem tego Deluxe ze steama zobaczymy co tam wymyślili. Jestem wytęskniony klimatów ala Blodborne ;)

chgst3Q.png

Edytowane przez Userkamil
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy trend ze wczesnym dostępem za dodatkowe hajsy zaczyna mnie już drażnić. :E  

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...