Skocz do zawartości
amsztel

Stellar Blade (스텔라 브레이드)

Rekomendowane odpowiedzi

W jakim celu mail do Sony?

Przecież to zwykła nazwa użytkownika, dzięki której można sprawdzać trofea. Są nawet specjalne strony do chwalenia się np. https://psnprofiles.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to oczywiste że sony robi wszystko żeby zaszkodzić Shift Up. Te zwroty to bardzo zła rzecz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
39 minut temu, Jaycob napisał:

No dobra, a prawdziwy powód?

Szkoda, że zwróciłeś.

Prawdę mówiąc sądziłem że te całe zwroty to pic na wodę, ewentualnie możliwość jeśli rozegrało się max. 1-2 godziny, ale widzę na innych stronach że zwracają aż huczy (edit. choć nie wszystkim, niektórzy się burzą że po 3 razy próbowali ale im odrzucali) bez względu na ilość godzin.

Trochę dziwny manewr, powiedziałbym wręcz że wbijanie noża w plecy twórcom, przecież Sony wzięło tą grę na wyłączność ??

 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Sony to wydaje, Sony decyduje o ewentualnych zwrotach itp., więc sami sobie nóż w plecy wbijają? ;) Taką widocznie obrali strategię, więc chyba sami wiedzą, co jest dla nich najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sobie tylko Shift Up

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 minut temu, Kszyrztow napisał:

Przecież Sony to wydaje, Sony decyduje o ewentualnych zwrotach itp., więc sami sobie nóż w plecy wbijają? ;) 

Fajna strategia, nie ma co. Ta gra nie jest długa, jak pójdzie fama o zwrotach to za 2-3 dni ludzie którzy ją ukończyli będą sypali wnioski o zwrot.

Coś mi się wydaje że przy takiej "współpracy", kolejny projekt tego studia rzeczywiście nie będzie już ex'em. 

A by dali na PC, modzikiem by się załatało, szumu by nie było, a kasa by spływała... ah :D 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jaycob napisał:

No dobra, a prawdziwy powód?

Szkoda, że zwróciłeś.

Imo im dalej, tym lepiej.  Dotarłem do Matrixa 11i ta lokacja jest świetna. Xion był ok, ale na dłuższą metę trochę przymulał z tym otwartym światem. Tam gdzie teraz jestem to pełna korytarzówka, cały czas się coś dzieje.  

Walki z bossami są super w tej grze, chciałbym tylko z nimi walczyć.:D Aczkolwiek przydałby się wyższy poziom trudności. :P Kolejne drzewko odblokowałem i te skille z niego już są naprawdę bardzo mocne.:D

 

Jest jeszcze jedna ukryta lokacja, Eidos 9😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Zdzisiu napisał:

Nie sobie tylko Shift Up

Nie róbcie z nich już takich męczenników. Przecież dobrze wiedzieli na jakie warunki się piszą. Kasa od Sony im nie śmierdziała. Coś za coś.

Ta gra to i tak już dla nich spory sukces. Bez względu na to, jak będą o niej pisać.

Edytowane przez Kszyrztow
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi tylko brak jakiegokolwiek info odnośnie sprzedaży. Aż ciężko mi uwierzyć żeby do tej pory nie sprzedał się nawet milion kopii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Kris194 napisał:

 

Ale to nie ma sensu. Że niby ta platformówka 2D miałaby rywalizować ze SB? Zupełnie inne gry i rozmach.  Ja o tej grze od EA pierwszy raz słyszałem w tym wątku.:E 

Godzinę temu, alfr3d napisał:

Jest jeszcze jedna ukryta lokacja, Eidos 9😉

Dzięki, trochę spoiler. :P  Dopiero teraz wróciłem na Xione. I kolejne zadania sie otworzyły. A gra miała być na 30h?  Ja już przekroczyłem i chyba nawet w połowie nie jestem. :E

Questline od Enya i Su najlepszy do tej pory. :)

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 28.04.2024 o 14:24, *** ChOpLaCz *** napisał:

Cenzura jest wtedy, gdy z jakichkolwiek powodów ktoś zakrzywia rzeczywistość, albo prawdę historyczną.

Cenzura to nie tylko polityka :E Ale jak chcesz to można to nazwać cenzurą przemocy, negliżu, dostosowaniem na rynek... lub jak to robi internet w przypadku playstation "sony check".
Na dodatek studia dostają dofinasowania za spełnienia kryteriów ideologicznych lub jak to wolisz nazwać "promowanie zjawisk i społeczności". Ostatnio gdzieś mi się obiło o uszy ile USA przepala publicznych pieniędzy na to. 
Oj widzę, że odpowiedziałem dzień po fakcie. W sumie nie wiem po co tyle o tym piszę, ponieważ tego jest tu minimum 😜 

48 minut temu, Kris194 napisał:

Mnie dziwi tylko brak jakiegokolwiek info odnośnie sprzedaży. Aż ciężko mi uwierzyć żeby do tej pory nie sprzedał się nawet milion kopii.

Nie było już info o milionie w przedsprzedaży, czy to inna gra? 

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było w pierwszym dniu ale nie od sony czy Shift Up. Ci raczej nie mają się czym chwalić w obecnej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Nas dymać?! Nigdy! To my... dymać! Wtedy jest OK. :)

Eeetam… To tylko jeden „Tic Tac” mniej w pudełku… 😅😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
57 minut temu, musichunter1x napisał:

Na dodatek studia dostają dofinasowania za spełnienia kryteriów ideologicznych lub jak to wolisz nazwać "promowanie zjawisk i społeczności". Ostatnio gdzieś mi się obiło o uszy ile USA przepala publicznych pieniędzy na to. 

Dodać jeszcze należy, że BlackRock sypie kasą jak z kapelusza. Ogólnie polecam sobie poczytać o Blackrock, DEI, SBI, ESG, WEF.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Jaycob napisał:

Dzięki, trochę spoiler. :P  Dopiero teraz wróciłem na Xione. I kolejne zadania sie otworzyły. A gra miała być na 30h?  Ja już przekroczyłem i chyba nawet w połowie nie jestem. :E

Questline od Enya i Su najlepszy do tej pory. :)

E tam spoiler, to je całkowicie poboczna lokacja. Ja mam nabite 17h i jestem ciągle na pustkowiu, pewnie żeby wszystko odkryć to trzeba ze 50h poświęcić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, slafec napisał:

W jakim celu mail do Sony?

Przecież to zwykła nazwa użytkownika, dzięki której można sprawdzać trofea. Są nawet specjalne strony do chwalenia się np. https://psnprofiles.com/

Dostaniesz wszystko tylko nie screena z dowodem gry 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale co ja mam Wam udowadniać? 😅

Takich zwrotów już troche w necie jest. Wczesniej macie też SS jak grę pobierałem w dniu premiery. Dodatkowo historia transakcji gdzie jest kupno i owy zwrot. Może jeszcze nr buta podać albo taką karteczkę w tle zdj PCLAB.  🤣🤦‍♂️

713260ad5847d.jpg

Edytowane przez Userkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
10 godzin temu, Kris194 napisał:

Mnie dziwi tylko brak jakiegokolwiek info odnośnie sprzedaży. Aż ciężko mi uwierzyć żeby do tej pory nie sprzedał się nawet milion kopii.

Sony stosunkowo rzadko podaje takie wartości. Najwięcej się dowiedzieliśmy jak był włam do Insomniac.

Pograłem jeszcze z 2h i już dawno nie miałem tyle radości z umierania w grze :E  Ale jak już po kilku próbach rozgryzie się nowego przeciwnika to satysfakcja spora.

Edytowane przez michaelius33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy planują premierę na PC. Też bym pograł. :( 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Userkamil Sorry za nieufność, ale chwilę po premierze w 10h przeszedłbyś więcej niż połowę gry i ot tak stwierdziłeś, że Ci się nie podoba (bo jak to ująłeś, "nie ma cycków a miały być"). Ochoczo przedstawiasz dowody zakupu, ale prostej nazwy użytkownika nie chcesz podać :D.

Sony jest znane z tego jak okropny ma system zwrotów i z pewnością nie jest to normalna sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, slafec napisał:

i ot tak stwierdziłeś, że Ci się nie podoba (bo jak to ująłeś, "nie ma cycków a miały być").

Ale ja nie zrobiłem zwrotu bo nie było ''cycków'' XD 

Chyba nie jesteś do końca w temacie dlaczego ten zwrot poszedł. Mniejsza z tym dla mnie temat zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Userkamil napisał:

Kupiłem cyfre przegralem 10h i napisałem, że nie ma „cycków” a miały być. Zostałem wprowadzony w błąd i chce zwrot. 😅

Teraz sam sobie przeczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W czym dokładnie? Tak napisałem do Sony ale nie był to oczywiście mój realny powód zwrotu tylko beka. 😅

Dobra masz jednak tą karteczkę. XD i sorry jednak przegrałem 7h a nie 10. 🤣🤣🤣

a08738dc22c53.jpg

Edytowane przez Userkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli dostałeś zwrot z zupełnie innego powodu, niezwiązanego z "cenzurą" tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...