Skocz do zawartości
azgan

Gry z PlayStation będą trafiać na PC

Rekomendowane odpowiedzi

Ragnarok 19 września wraz z FSR 3.1 + DLSS 3.7

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za szajs. 😆

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też prawda, ale to chyba tylko na konsole wychodzi jak na razie. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 22.05.2024 o 21:09, MroczneWidmo napisał:

Zabawa w gry aaa zrobiła się za droga, więc i SONY szuka rynku zbytu

Za drogie to się zrobiło jedynie wywalanie kwot rzędu 300 mln $ jeśli gra przy tej kwocie nie ma wybitnego gameplayu.

Edytowane przez Kris194
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na sprzedaż Ps5. Praktycznie brak gier exclusive na horyzoncie, a jak pojawi się Wolverine to zapewne Ps5 pro 16k,będzie w promocji.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelą sobie w stopkę, bo przy takiej krótkowzrocznością zatoka to rozwiąże. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie naprawdę nie maja się czego czepiać ; ) Prawie każdy na STEAM wymaga takich integracji (MS, EA, Ubi). Czemu w SONY to nagle problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MroczneWidmo napisał:

Ludzie naprawdę nie maja się czego czepiać ; ) Prawie każdy na STEAM wymaga takich integracji (MS, EA, Ubi). Czemu w SONY to nagle problem?

Bo nigdy nie miałem PS (?), nie mam i - póki co - nie planuję mieć (?).
Po co mi więc soniarskie konto? Dla jednej gry?
Tym bardziej, że dotknąłem chyba wszystkiego "ex", co wyszło od sony na PC bez tego.
To jedyny tytuł z takim fisiem.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tego nie rozumiem, najlepsi są ci co udają że los 180 iluś tam państw gdzie nie ma PSN, o których z pól roku temu nie wiedzieli że istnieją tak bardzo teraz ich obchodzi :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 minutę temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Bo nigdy nie miałem PS (?), nie mam i - póki co - nie planuję mieć (?).
Po co mi więc soniarskie konto? Dla jednej gry?
Tym bardziej, że dotknąłem chyba wszystkiego "ex", co wyszło od sony na PC bez tego.
To jedyny tytuł z takim fisiem.

 

Straszliwa rzecz, założyć konto w 5 minut, przypisać do STEAM i zapomnieć. Ale każde wytłumaczenie by pobrać z torrentów jest bardzo dobre :D 

Od Helldivers 2 próbują to przepchnąć, w GoT już jest i teraz będzie wszędzie. Wiec jak chcesz grać w ich gry, to chyba lepiej założyć ; )

Edytowane przez MroczneWidmo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dokładnie tak, z okazji Ghost of Tsushima to nawet logować się nie musiałem bo kiedyś do Spidermana założyłem sobie takie konto by odebrać jakieś tam skórki bonusowe i podpiąłem przy okazji Steama. Dzięki temu cały proces pierwszego odpalenia Tsushimy przeleciał właściwie samoczynnie, tylko potwierdzałem kilka wyborów na padzie, nie musiałem żadnego loginu i hasła do konta Sony wklepywać. :E 

Nie rozumiem o co ten ból w erze, gdzie właściwie wszędzie i wszystko wymaga posiadania jakiegoś rodzaju konta. Lepiej cieszcie się ludzie z tego, że nie ma nowego launchera do kolekcji.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, MroczneWidmo napisał:

Straszliwa rzecz, założyć konto w 5 minut, przypisać do STEAM i zapomnieć.

Nie straszliwa. Zapytałeś, w czym problem, to odpowiedziałem.
Konto zakładam, gdy mam taką potrzebę. Będą potrzebował, używał, korzystał wielokrotnie.
50 lat po ziemi chodzę, ograłem milion gier w tym all od sony, co wyszło - i jeżeli do dziś to konto nie było mi potrzebne, to mnie po prostu dziwi, że nagle będzie.
I tak zupełnie na marginesie - niech mi ktoś wytłumaczy - w jakim celu to konto? Co to da, jakie dane (unikalne) dla sony, inne niż to, że 1 szt. gry sprzedana PC.
To im księgowy powie - bez mojego konta.
 

 

33 minuty temu, MroczneWidmo napisał:

 Ale każde wytłumaczenie by pobrać z torrentów jest bardzo dobre :D 

Do torrentów nie jest potrzebne ŻADNE wytłumaczenie, jeżeli drążysz (nie wiem po co).

 

 

34 minuty temu, MroczneWidmo napisał:

Od Helldivers 2 próbują to przepchnąć, w GoT już jest i teraz będzie wszędzie. Wiec jak chcesz grać w ich gry, to chyba lepiej założyć ; )

Założę, ale serio, nie mam bladego pojęcia, po co im dodatkowy random user... z PC?
Sztuczne zawyżanie statystyk?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ronaldo864 napisał:

Czas na sprzedaż Ps5. Praktycznie brak gier exclusive na horyzoncie, a jak pojawi się Wolverine to zapewne Ps5 pro 16k,będzie w promocji.

Nie ma co ukrywać ale tak właśnie jest i nie wiem kogo ma to zachęcić https://www.eurogamer.pl/sony-wyjasnia-swoje-podejscie-do-wydawania-gier-na-pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
25 minut temu, caleb59 napisał:

Nie rozumiem o co ten ból w erze, gdzie właściwie wszędzie i wszystko wymaga posiadania jakiegoś rodzaju konta. 

Właśnie z tego powodu! W pewnym wieku (albo po dotknięciu pewnego progu świadomości ;) ) następuje czarodziejskie przebodźcowanie i zaczynasz redukować i mieć dosyć wszystkiego, co AUTENTYCZNIE zbędne.
Jestem na etapie wywalania w izdu pierdół, które zamulają mi łeb i sprzęt. W cholerę lecą facebóki, massengery, tiktoki i inne instagramy. Wywalam wszystko, bez czego mogę żyć i co nie daje mi niczego poza zbytecznym "pikaniem fona" (przenośnia - wszystko jest bezgłośne, ale... i tak się dzieje, i tak działa, muli, absorbuje łeb, itd.). I w takim momencie życia, gdy tnę wszystko równo z trawą, to na białym koniu wjeżdża sony i mówi "załóż u nas konto" (uj wie po co?!), z którego może skorzystasz dla jednej gry. ;) 

O to biega. Nie o "problem, ból, itd.". Po prostu mam miliard kont i chciałem zostawić 5. 

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, azgan napisał:

Nie ma co ukrywać ale tak właśnie jest i nie wiem kogo ma to zachęcić https://www.eurogamer.pl/sony-wyjasnia-swoje-podejscie-do-wydawania-gier-na-pc

Mnie ciekawi, czy oni chcą zachęcić ludzi do zakupu PS5 Pro, bo raczej nie grami. 

21 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Właśnie z tego powodu! W pewnym wieku (albo po dotknięciu pewnego progu świadomości ;) ) następuje czarodziejskie przebodźcowanie i zaczynasz redukować i mieć dosyć wszystkiego, co AUTENTYCZNIE zbędne.
Jestem na etapie wywalania w izdu pierdół, które zamulają mi łeb i sprzęt. W cholerę lecą facebóki, massengery, tiktoki i inne instagramy. Wywalam wszystko, bez czego mogę żyć i co nie daje mi niczego poza zbytecznym "pikaniem fona" (przenośnia - wszystko jest bezgłośne, ale... i tak się dzieje, i tak działa, muli, absorbuje łeb, itd.). I w takim momencie życia, gdy tnę wszystko równo z trawą, to na białym koniu wjeżdża sony i mówi "załóż u nas konto" (uj wie po co?!), z którego może skorzystasz dla jednej gry. ;) 

Dałbym i z 50 lajków gdybym mógł - robię dokładnie to samo - usuwam cały ten bezużyteczny SYF zarówno z kompa jak i telefonu, i żadnego więcej gówna nie instaluję. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli zwykłe pierdzielenie starych pierników w kryzysie wieku średniego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Element Wojny napisał:

Mnie ciekawi, czy oni chcą zachęcić ludzi do zakupu PS5 Pro, bo raczej nie grami. 

Na PS5 będzie ~40-50fps z dropami do 720p, a na ps5 pro ~60fps i mniejsze dropy na rozdzielczości :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, caleb59 napisał:

Aha czyli zwykłe pierdzielenie starych pierników w kryzysie wieku średniego.

Średniego - odbieram, jako... komplement. 😂

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja sam mam już prawie 40 lat na karku i rozumiem to podejście z irytującym wymogiem launcherów/logowania się wszędzie ale kijem Wisły nie zawrócisz i tzw. deal with it musi być bo takie mamy czasy i tak obecnie wszystko działa - masowa cyfryzacja wszystkiego, ogólny dostęp do internetu właściwie z każdego miejsca wypiera tradycyjne nawyki i rozwiązania, nic z tym nie zrobimy i jedyne co to albo lecisz z tą falą albo odcinasz się od internetu całkowicie.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, caleb59 napisał:

jedyne co to albo lecisz z tą falą albo odcinasz się od internetu całkowicie.

A może od razu do domu starców? 

Od niczego nie muszę się odcinać, wystarczy odrobina wiedzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...