Skocz do zawartości
Szambo

Mężczyźni a podryw w 2024 roku.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, RimciRimci napisał:

Zarost

To już mocno zależy od samego zarostu.

Mnie to z miejsca dodaje 15-20 lat :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a co jak nie mam zarostu, albo taki jak w wieku 18 lat? 😒

niski, brzydki, bez zarostu - kurdę... 3 hit combo 😢

Edytowane przez kadajo
Cytowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz autentyk: ostatni raz zgoliłem zarost w wieku ~30 lat (bodajże miałem 29) i jak kupowałem piwo w Carrefourze to mnie ekspedientka poprosiła o pokazanie dowodu :E Później mnie przepraszała, bo okazało się, że mam więcej lat od niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pypcie jakieś a nie zarost. :P

Zawsze zazdrościłem tym Chadom...

Bo często z niewyjściowej mordy bez zarostu się robi ktoś o 2 klasy atrakcyjniejszy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Szambo napisał:

 

@RimciRimciAle to trzeba mieć też figurę do takich stylizacji.

Ano, z brzuszkiem wygląda się źle. Obecnie ważę 77kg, 5 lat temu ważyłem 93kg. Nie ma nic za darmo :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Haha... to ja obecnie 93 kg, a wcześniej 108 kg.

Ale cycuchy są... cycuchy wrogiem każdej stylizacji 🤪

Edytowane przez kadajo
Cytowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
14 minut temu, RimciRimci napisał:

Ano, z brzuszkiem wygląda się źle. Obecnie ważę 77kg, 5 lat temu ważyłem 93kg. Nie ma nic za darmo :) 

Sama waga to mało mówi akurat. Mój kumpel z treningów to przy 96 kg jest idealnie docięty na niecałe 80 cm w pasie.

Edytowane przez Kamiyan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, RimciRimci napisał:

Szczególnie, jak facet chodzi w koszulach (sam mam ich 30 w szafie, w tym 6 białych ale każda inna, na inną okazję).

Ja nie cierpię koszul, mam dwie które uznałem za wypasione ale chudnę do nich 10lat i jeszcze nie ten czas :szczerbaty:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, bbandi napisał:

jeszcze nie ten czas :szczerbaty:

Koszule muszą poczekać na "lepsze" czasy :D 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wolałbym poznać dziewczynę podczas wycieczki górskiej niż na mieście. Bez strojenia się i mocnego makijażu choć też jest pewien rodzaj mody w postaci plecaków firmy na "D".

Edytowane przez indexinfio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wycieczkach górskich dominują plecaki Quechue (czy jak to się tam pisze) :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wśród uczestniczek z Warszawy znaczna część to plecaki marki "Deuter".  Co ciekawe w Hiszpanii przewodnik miał właśnie plecak "Quechua".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to ma jakieś znaczenie w kontekście poznawania dziewczyn? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może świadczyć o zasobności portfela więc pewnie ma 😁

Edytowane przez kadajo
Cytowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie róbmy ze zwykłej marki zwykłych, chociaż solidnych plecaków jakiegoś wyznacznika bogactwa...

Już bardziej byłaby to sama obecność na jakiejś wycieczce. Trzeba mieć nadmiarową kasiorkę na takie rzeczy.

PS. Jak już plecak dobry, trwały i nowoczesny to raczej Osprey :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Wercyngoteryx napisał:

Może świadczyć o zasobności portfela więc pewnie ma 😁

Bym średnio powiedział, raczej większość tych placaków czy innych markowych rzeczy to są zwykłe bazarowe podróby kupione na wczasach w egipcie/turcji lub u skośnego pod wiatą :) 

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez plecak deuter kosztuje 300 pln. O czym to moze swiadczyc? No nie popadajmy w paranoje. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z podróbkami plecaków górskich chyba się jeszcze nie spotkałem na bazarze 😉 zresztą jak wcześniej napisał @jagular to naprawdę groszowe sprawy, które ciężko uznać za wyznacznik bogactwa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzicie jakoś mi umknął post jaguara, i oczywiście nie jest to jakimś wyznacznikiem bogactwa, ale teraz laski nawet nie spojrzą na kogoś kto nie ma "markowych" ciuchów, nawet jak ma 180cm wzrostu minimum :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Spojrzą, spojrzą ;) 

53 minuty temu, Klakier1984 napisał:

Z podróbkami plecaków górskich chyba się jeszcze nie spotkałem na bazarze 😉 zresztą jak wcześniej napisał @jagular to naprawdę groszowe sprawy, które ciężko uznać za wyznacznik bogactwa.

To już zależy jaki bazar ;) Myślę że podróbki to teraz chyba głównie na fejsach/instagramach/w założonych dzień wcześniej sklepach internetowych z ukradzionymi fotkami i kodem freeware można spotkać.

Są "lajfstalowe" marki premium - jestem pewien że jakiś tam Louis Vuitton czy inna Prada też mają coś dla "casual turysów" i pewnie coś takiego (często z oczojebnym brandingiem, żeby nie móc nie zauważyć że to drogie panieee, drogieeee) jest obiektem ochów i achów Dżesik szukających bogatego dżentelmena chętnego pomóc im w realizacji ich życiowych celów :P 

Edytowane przez jagular
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapomnieliscie o najważniejszym, furka, zmienily sie standardy ? czy dalej bmw i audi przyciaga dziewczyny ? 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z neonami, naklejkami i pierdzące jak mój Ojciec po grochówie dalej są modne :D chyba :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, galakty napisał:

I super jeśli to mówią otwarcie, od razu blokujesz siksę i masz problem z głowy. To jest totalny red flag. 

Nooo chyba że laska sama ma te >170 cm to spoko, ale jak widzę że 160 cm szuka 180 cm i ani centymetra mniej no to pozdro XD 

U mnie w robocie były  (jeszcze jedna została) 2 laski co na oko miały ok. 180cm. Ogólnie są wysokie i szczupłe. Według tych standardów to powinny szukać faceta minimum 200cm. Oczywiście skończyły z facetami równymi sobie.

Ja podejrzewam, że jest część lasek co mają kompleksy i dyskredytując facetów z powodu wzrostu chcą sobie podbić ego. Im więcej facetów spuszczą w kiblu, to będą utwierdzać się w przekonaniu że są super. 

Ogólnie u nas to mało jest wysokich lasek. Natomiast jest cała masa krasnoludów. Małe z dodatkowymi kilogramami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Damian-32 napisał:

Panowie zapomnieliscie o najważniejszym, furka, zmienily sie standardy ? czy dalej bmw i audi przyciaga dziewczyny ? 

Auto już chyba nie. To nie czasy baletów pod remizą. Teraz można skorzystać z leasingu konsumenckiego albo wypożyczyć. Auto nie jest wyznacznikiem zamożności. Znam typa co mieszka w małym mieszkaniu w bloku, budynek pamięta głęboki PRL. Chłop sobie sprawił parę lat temu Mustanga. Jako, że nie ma za dużo kasy, to zamiast prawilnych 5L, kupił 2.3. Każdy kto trochę lubi motoryzację, wie że główną zaletą Mustanga jest właśnie duży silnik. Auto to tylko dodatek. Jak laska leci na kasę, to bardziej celuje w tych co zafundują jej wycieczkę na rajską plażę i częste wizyty w restauracjach i u kosmetyczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo na tiktoka i instagram lepiej wrzucać zdjęcia z różnych miejsc, zdjęcie z jedną i tą samą furą nie robi już fejmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...