Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, voltq napisał:

Donald Tusk, którego rząd podwyższył VAT: „Przysięgam Polakom, że każdy kto w moim rządzie zaproponuje podwyżkę podatków, zostanie osobiście przeze mnie wyrzucony”.

Przypomnisz w którym roku to powiedział?

Godzinę temu, voltq napisał:

Socjaliści z PiS podwyższyli kwotę wolną a liberałowie nie chcą podnieść :D

PiS to nie socjaliści a PO to nie liberałowie.

21 minut temu, voltq napisał:

Dlaczego mieliśmy wtedy zieloną wyspę i jako jedyni w Europie nie mieliśmy kryzysu finansowego bo na czele rządu stał gość który był anty socjalista i rozumiał że nie można produkować pustego pieniądza i pompować sztucznie gospodarki tylko oszczędzać i stawiać na przedsiębiorców i pracowników a patologię tępić a nie dawać im zasiłki , dziś ten sam człowiek robi dokładnie odwrotnie 

Bo zrozumiał że tak się nie wygrywa wyborów. Jego pierwsze rządy były jednym z największych skoków rozwojowych w historii Polski, do tego znacznie ułatwiono zakładanie oraz prowadzenie firm i tak dalej. I co? I przegrał wybory bo "Polska w ruinie", a stało się tak bo Tusk "nie dał".

8 minut temu, voltq napisał:

Prokuratorem jest w ogóle barski a nie bodnar 

Barski nie jest prokuratorem krajowym, Bodnar zrobił właśnie to:

9 minut temu, voltq napisał:

jeżeli mają podstawę prawną i faktyczną do tego że zostali wybrani niezgodnie z prawem to powinni tam wejść siłowo i ich wywalić stamtąd

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież koalicja obywatelska przegrała wybory , tylko inni mieli wynik pozwalający im na większość w sejmie ,  musieli nawet komunistów z lewicy zaciągnąć żeby móc "rządzić" PiSowi według aktualnych sondaży wystarczyło by zrezygnować z atakowania konfederacji i wprowadzić kilka jej punktów programowych i już opozycja pozostanie opozycją na zawsze , aż dziwię się że nie poparli Bosaka na prezydenta , ich zwolennicy by zaakceptowali taki wybór oni nic by nie stracili mogli tylko z zyskać szczególnie że mają w Konfederacji swojego człowieka Wiplera , a teraz wygra Trzaskowski i nawet jak wrócą to będą się "użerać" z prezydentem jak aktualnie rządzący 

Edytowane przez voltq
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale mam wrażenie, że masz strasznie życzeniowe myślenie. Moim zdaniem kompletnie błędnie zakładasz, że Tusk się zmienił. Nie, to nie on się zmienił tylko społeczeństwo, na gorsze. Jeśli uważasz, że Tusk stał się socjalistą ro dlaczego "babciowe" jest skonstruowane tak a nie inaczej?

46 minut temu, voltq napisał:

Prokuratorem jest w ogóle barski 

Jedyne czym jest Barski to emerytem i dawnym świadkiem na ślubie Ziobry. Może z wypowiedzi prof. Łętowskiej coś zrozumiesz:

 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kris194 i jak my mamy normalnie funkcjonować w tym państwie jak prawo jest tak skomplikowane?

Prawo powinno być proste i zrozumiałe nawet dla cepa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co jest potrzebne przysłowiowemu Kowalskiemu czy Nowakowi w sumie jest dość proste. Na dalszym etapie prawo nie jest już niestety takie proste, często przez tych co próbują je obejść dla własnych korzyści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Bono[UG] napisał:

Czyżby przypis nr 6 nie pasował do teorii?

6)  Obliczone na podstawie ceny energii elektrycznej z ogólnodostępnych stacji ładowania.

A co to zmienia ?

Porównanie średnich cen paliw alternatywnych 

9 godzin temu, Bono[UG] napisał:

Kto to w internet puszcza, bo już w innym miejscu widziałem podobną wklejkę i wyśmiewanie elektryków.

To rząd udostępnia i można pobrać. Ich się pytaj. Z elektryków można się tylko pośmiać.

Edytowane przez skypan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.10.2024 o 15:34, adashi napisał:

PKB mierzy to co mierzy czyli produktywność. Ma mało wspólnego z poziomem życia, poziomem szczęścia itp.

Z efektywnością też ma niewiele wspólnego.

Z PKB trochę jak z demokracją. To sztucznie wymyślony wskaźnik i ma wiele wad, ale mimo wielu prób kombinowania żaden lepszy się nie przyjął :E Trzeba po prostu zdawać sobie sprawę z ograniczeń.

Ale tak będzie zawsze jak będziesz chciał taki skomplikowany twór jak gospodarka całego państwa opisać jedną liczbą.

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, voltq napisał:

  a teraz wygra Trzaskowski i nawet jak wrócą to będą się "użerać" z prezydentem jak aktualnie rządzący 

nie byłbym taki pewien w zwycięstwo  trzaskowskiego    dla przypomnienia tusk w 2005r też był  faworytem  a przegrał z kaczorem  tak samo komorowski z duda

Edytowane przez Gloin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Kris194 napisał:

A co wyprawia? Ja się bardzo chętnie dowiem bo wyborcy koalicji są bardzo zawiedzeni tym, że chociażby sługusy Ziobry dalej wkładają kij w szprychy.

Choćby to że wybrał wątpliwą ścieżkę (bez)prawną i swoimi decyzjami doprowadził się do drogi bez wyjścia: musi kontynować swoją politykę dalej i liczyć, że jakoś się to ułoży, albo przyznać się do błędu co będzie jedną z największych, jeśli nie największą kompromitacją polityczną w XXI wieku w Polsce.

8 godzin temu, kalderon napisał:

Przypomnisz w którym roku to powiedział?

Expose Tuska z 2007 roku - to chyba jego" najsłynniejszy" cytat, każdy kto nie ma 10 lat to o tym powienien pamiętać.

 

8 godzin temu, kalderon napisał:

PiS to nie socjaliści a PO to nie liberałowie.

PiS to najbardziej socjalistyczna partia jaka rządziła po upadku komunizmu. KO ma w sejmie wilu liberałów, ale polityka narzucona przez Tuska jest zgodna z polityką UE - czyli nadal socjalizm w bardziej nowoczesnej formie

 

7 godzin temu, Kris194 napisał:

 Moim zdaniem kompletnie błędnie zakładasz, że Tusk się zmienił. Nie, to nie on się zmienił tylko społeczeństwo, na gorsze. Jeśli uważasz, że Tusk stał się socjalistą ro dlaczego "babciowe" jest skonstruowane tak a nie inaczej?

Jak wyżej - na razie prowadzi politykę socjalizmu, ale w trochę innej formie niż PiS. PiS robił to w starym stylu i rozdawał pieniądze w formie świadczeń socjalnych jak 500+. PO jak na razie utrzymuje co jest, ale prowadzi socjalistyczną politykę w kwestii kolonizacji Polski przez subsaharyjskich kolonizatorów - pieniądze na socjal są zwiększane - ale ich przeznaczenie jest jednak inne.

 

Dodatkowo ten film, który oczywiście zakłada, że "nic nie będzie" to ściema i lekka manipulacja, ale celem jest zadanie sobie pytania, a co jeśli jest w tym jakaś prawda? Po 10 miesiącach rządów można jednak podejrzewać, że coś śmierdzi.

 

Edytowane przez FataIity
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, voltq napisał:

Przecież koalicja obywatelska przegrała wybory , tylko inni mieli wynik pozwalający im na większość w sejmie ,  musieli nawet komunistów z lewicy zaciągnąć żeby móc "rządzić"

Wy to wszędzie tych komunistów widzicie. :D Biedroń i jego ludzie to komuniści? Nawet te resztki poeseldowskie to co najwyżej oportuniści późnego PRL-u.

Cytat

PiSowi według aktualnych sondaży wystarczyło by zrezygnować z atakowania konfederacji i wprowadzić kilka jej punktów programowych i już opozycja pozostanie opozycją na zawsze , aż dziwię się że nie poparli Bosaka na prezydenta , ich zwolennicy by zaakceptowali taki wybór oni nic by nie stracili mogli tylko z zyskać szczególnie że mają w Konfederacji swojego człowieka Wiplera , a teraz wygra Trzaskowski i nawet jak wrócą to będą się "użerać" z prezydentem jak aktualnie rządzący 

Chyba w ogóle polityki nie rozumiesz. Taki niesterowalny choć może czasem sprzyjający prezydent to gorsza katastrofa niż Trzaskowski. Po opozycyjnym prezydencie mogli by przynajmniej jechać jak po łysej kobyle i wszystko na niego zwalać, a przy takim, którego oficjalnie poparli musieliby robić dobrą minę do złej gry przy każdym kryzysie. To nie przejdzie dopóki żyje Kaczyński i tzw stary zakon PC

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, voltq napisał:

Donald Tusk, którego rząd podwyższył VAT: „Przysięgam Polakom, że każdy kto w moim rządzie zaproponuje podwyżkę podatków, zostanie osobiście przeze mnie wyrzucony”.

Wybiórczość twojego nawalania jest symptomatyczna

Cytat

Beata Szydło zapowiedziała obniżenie stawki podatku VAT do 22% podczas swojego wystąpienia na konwencji wyborczej Prawa i Sprawiedliwości 5 lipca 2015 roku.

 

7 godzin temu, voltq napisał:

Ja też nie lubię PiS gdyby to była platforma obywatelska z lat 2007-2012 nawet z tymi "aferami" to i tak rozważał bym głosowanie na nich ,  niedopuszczenie PiSu do powrotu do władzy miało by sens i nawet na prezydenta bym zagłosował na kogoś z PO/KO w drugiej turze ale, teraz to inny Tusk i inna koalicja obywatelska , tego nie mogę zrozumieć jak wy tego nie dostrzegacie 

Dlaczego mieliśmy wtedy zieloną wyspę i jako jedyni w Europie nie mieliśmy kryzysu finansowego bo na czele rządu stał gość który był anty socjalista i rozumiał że nie można produkować pustego pieniądza i pompować sztucznie gospodarki tylko oszczędzać i stawiać na przedsiębiorców i pracowników a patologię tępić a nie dawać im zasiłki , dziś ten sam człowiek robi dokładnie odwrotnie 

Zapominasz, że od tamtego czasu mineło półtorej dekady, mamy zupełnie inne społeczeństwo wychowane na socjalu i propagandzie fundowanych przez 8 lat w TV, gazetach i socjalmediach przez PiS, tamto społeczeństwo po biedzie lat 90-ych i 2000-ych miało inne priorytety i potrzeby i inaczej patrzyło na pewne rzeczy. Skąd przeciętny 20-to kilku latek ma wiedzieć jak wyglądała Polska 20 lat temu i jaki skok cywilizacyjny/gospodarczy wykonaliśmy jako kraj, on wycztał w socjalmediach, ze Tusk wszystko sprzedał i zrujnował kraj mlekiem i miodem płynący, zniszczył armię i jest w zależności od stopnia upośledzenia umysłowego piszącego Niemcem lub Ruskim. Znam osobiście kilku młodych ludzi, którzy mają tak sprane mózgi, że z ich wypowiedzi to praktycznie do 2015 od zawsze rządził Tusk i niszczył kraj, ale na szczęście w 2015 PiS wygrał wybory i od tego momentu kraj w jeden dzień zaczął się rozwijać i było pięknie, ale przez spisek Niemiec i Rosji znowu dorwał się do władzy i niszczy kraj, tylko dorwał się do władzy to już po kilku dniach spółki państwowe zaczęły przynosić straty, a w budżecie zabrakło pieniędzy, a gdyby rządził PiS (od biedy z Konfederacją) to firmy państwowe dalej by się super rozwijały a budżet pękał w szwach od nadmiaru gotówki. To jest tak infantylne, że wzbudza u mnie tylko politowanie, ale nie zmienia to faktu że takie mamy obecnie społeczeństwo.

Spora część społeczeństwa nie rozumie, że bogactwo kraju/narodu nie bierze się z rozdawania pieniędzy przez rządzących tylko z ciężkiego zapi****lu, i takim (w sporej większości) społeczeństwem ciężko pracujących ludzi byliśmy jeszcze dekadę temu, teraz zmieniamy się w społeczeństwo "daj" a żeby państwo mogło dać, to komuś musi zabrać, i wpadamy w błedne koło, coraz wyższych obciążeń fisklanych, coraz mocniejszego przykręcania śruby tym którzy wciąż jeszcze ciężko pracują, bo trzeba dać tym którzy czekają aż im "dobra władza da", tutaj PiS nic a nic nie różnił się od wszelakich razemków i lewicy, ale potrafił to polać patriotyczno/prawicowym sosem i sprzedać w całej masie "zaprzyjaźnionych mediów", a ludzie te bzdury kupują.

 

  • Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@209458 widocznie twoja rodzina była po tamtej stronie , moja doświadczyła prześladowania ze strony komunistów i PRL-u, mam we krwi nienawiść do komuny i ich byłych mocodawców Ruskich 

@Maciek. Wybacz ale to co piszesz jest na poziomie Kaczyńskiego który na każde pytanie odpowiada że to wina Tuska, Tusk to Tusk tamto , nie interesuje mnie że 8 lat rządził PiS, teraz "rządzi" koalicja obywatelska z lewicą i PSL , byłych członków PO z polski2050 nie liczę bo połączą się z koalicją obywatelską za jakiś czas jak to zrobiła nowoczesna 

Takie tłumaczenie jest nie do przyjęcia, albo Tusk nawróci się albo przywitamy znów PiS u sterów

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Camis napisał:

Notariusz xD

Może jeszcze w okienku na poczcie u pani Iwonki? :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, voltq napisał:

Donald Tusk, którego rząd podwyższył VAT: „Przysięgam Polakom, że każdy kto w moim rządzie zaproponuje podwyżkę podatków, zostanie osobiście przeze mnie wyrzucony”.

Widzisz i tak się zafiksowałeś, że sam sprowadziłeś swoją dyskusję do masy zaprzeczeń. 

Dostałeś proste pytanie, kto piszę prawdę, Radio Maryja, które powołuje się na wyrwane z różnych okresów wypowiedzi i oczywistym jest w jakim kierunku ma przekaz, czy Money pl powołując się wyłącznie na słowa ministra finansów sprzed 2 dni, gdzie nie ma kompletnie nic o słowach Tuska? Gdzie słowa ministra są proste "nie rezygnujemy z planu podniesienia kwoty wolnej od podatku" i chodzi wyłącznie o przekazanie suchej informacji, co można również przeczytać w wielu źródłach. Ty natomiast piszesz jak to nie jesteś za PiSem, wybierasz źródła losowo itd. ale od dłuższego czasu coraz częściej powołujesz się wyłącznie na typowo propisowksie lib mocno konfederackie źródła.

Mi osobiście też przeszkadza fakt, że sprawa kwoty wolnej od podatku jest tak odwlekana i że są głosy, że planuje się ją na 2028 rok, co w mojej opinii dąży do tego żeby to było znów paliwo na kampanię wyborczą, co sprawi, że mojego głosu ponownie nie dostaną. Tylko że to wnioski wyciągnięte na podstawie właśnie różnych źródeł. Natomiast wcześniejszy link dałem tylko po to żeby przeciwstawić to temu co sam wrzuciłeś, by pokazać jak różnią się przekazy. Co z tym zrobiłeś? Pokazałeś wyłącznie to, że stoisz po konkretnej stronie. 

Zatem wybacz, ale jak napiszesz, że nie jesteś za PiS lub że nie jesteś Konfederatą, też Ci nie uwierzę, bo nie mam już żadnych podstaw by twierdzić że jest inaczej, sam te podstawy właśnie odebrałeś. 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.tvp.info/83085580/wybory-w-usa-donald-trump-i-kamala-harris-jakie-maja-poparcie-sprawdz-sondaze

@LeBomB w ostatnich wyborach samorządowych głosowałem na kandydata KO na prezydenta i kandydatkę KO na radną , w wyborach do sejmu na kandydata Konfederacji, w wyborach do Senatu na kandydata PiS, w drugiej turze wyborów prezydenckich na kandydata PO/KO , w pierwszej turze na kandydata Konfederacji 

Czym mnie to czyni ? Piso-POKO-konfederata ?

I najlepsze jest to że wszyscy się nie dostali xD

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, voltq napisał:

@209458 widocznie twoja rodzina była po tamtej stronie , moja doświadczyła prześladowania ze strony komunistów i PRL-u, mam we krwi nienawiść do komuny i ich byłych mocodawców Ruskich 

I ci komuniści co prześladowali twoją rodzinę są z nami w pokoju? Czy się w Nowej Lewicy chowają? Możesz dać nazwiska?

Moja rodzina to byli niezbyt bogaci chłopi, którzy nie mieli czasu zajmować się stronami bo musieli jakoś związać koniec z końcem. I faktycznie za komuny nie było cudów, ale przynajmniej dali* kawałek ziemi w reformie rolnej, a rodzice mogli pójść na studia jako pierwsi w rodzinie. Bo przed wojną w "wolnej Polsce" to dziadek musiał rzucić podstawówkę po 6 klasie i iść do pracy na pomocnika cieśli, żeby pomóc finansowo rodzinie.

*) dali z gwiazdką, bo tą ziemię trzeba było potem spłacać kilka lat w naturze - to nie było za darmo

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Lewica to ogólnie postkomuchy. Często wręcz wywodzący się z rodzin "partyjnych" z czasów PRLu.

Trochę się maskują, bo wiedzą jak to jest odbierane społecznie. Ale jak się zna lokalne środowisko polityczne to całe te lewicowe partie to takie niedojrzałe czerwone ;)

Lewicowy prozachodni przeszli do KO raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież obniżenia kwoty wolnej od podatku tak naprawdę nigdy nie było.

To była iście mistrzowska zagrywka pijarowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, FataIity napisał:

Expose Tuska z 2007 roku - to chyba jego" najsłynniejszy" cytat, każdy kto nie ma 10 lat to o tym powienien pamiętać.

A potem był kryzys i to między innymi dzięki odłożeniu na bok obietnic wyszliśmy z niego w miarę obronną ręką. To również ktoś kto nie ma 10 lat powinien pamiętać.

@voltq w przypadku tej kandydatki KO na radną, to sam się kiedyś przyznałeś że to znajoma była i dlatego zagłosowałeś. O reszcie nic nie mówiłeś, więc nie wiem, ale to i tak nie świadczy o niczym, bo istotne jest to jakie poglądy reprezentujesz swoimi wypowiedziami i tym z jakich źródeł korzystasz tam gdzie się na nie powołujesz. To buduje Twój całokształt tutaj. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Badalaman napisał:

Nie no, Lewica to ogólnie postkomuchy. Często wręcz wywodzący się z rodzin "partyjnych" z czasów PRLu.

Trochę się maskują, bo wiedzą jak to jest odbierane społecznie. Ale jak się zna lokalne środowisko polityczne to całe te lewicowe partie to takie niedojrzałe czerwone ;)

Lewicowy prozachodni przeszli do KO raczej.

Ludzi z "partyjnych rodzin" to ja widzę we wszystkich partiach. A jak pisałem, nie jestem z żadnych układów, nie znam lokalnych ani nie lokalnych środowisk politycznych, więc nie wiem jak tam ze statystykami. Ale jak dla mnie "postkomuna" to nie są żadni komuniści, oni nie wierzyli w komunę nawet jak szli do partii, to był zwykły oportunizm. BTW, czy np. taka Monika Jaruzelska to też "komuna"? Kiedyś była radną Warszawy z lewicy, teraz się chyba z nimi rozeszła, bo poszło o miejsca na listach.

9 minut temu, FranzMakamele napisał:

 

Manipulacja ahistoryczna. Międzynarodówka została napisana we Francji w czasach gdy ZSRR jeszcze nie istniał a Lenin robił w pieluchy. Na tej zasadzie można by napisać, że w CK Dezerterach Marek Kondrat każe kompanii śpiewać hymn Trzeciej Rzeszy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LeBomB teraz to przesadziłeś bracie , nie jest ważne na kogo głosujesz :D , przecież jest dokładnie odwrotnie co z tego że twierdzisz że masz poglądy katolickie jak nie chodzisz do kościoła i głosujesz na lewicę to jak masz być tym katolikiem , w tej próbie tłumaczenia na siłę trochę przesadziłeś 

@209458 tak Jaruzelska to komuna bo nie odcina się od działalności ojca , gdybym ja był synem Jaruzelskiego to po pierwsze zwrócił bym skradzione dobra po drugie odciął bym się od ojca i go potępił za działalność zbrodniczą 

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@209458 Oczywiście że to nie komuniści. Ale są proruscy. Oficjalnie nie są proruscy, ale jakby trzeba było robić rząd marionetkowy pod kacapską okupacja to się zgodzą, dla dobra narodu ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LeBomB Utrzymanie  tej stawki nawet w tamtym czasie do zwykła chciwość. Obniżenie stawki o 1 pkt procentowy nie miało by żadnego wpływu na stan gospodarki. Zganiając to na kryzys i recesję to już bardziej logicznym wydawało by się obniżenie stawki % jako stymulant. Inflacja i tak w peaku nie przekroczyła 3% w skali roku. Polska to kraj posiadający jedną z najwyższych stawek VAT nie tylko w Europie ale i na świecie.

9 krajów na świecie: ma wyższą stawkę podatku VAT niż Polska. Chyba, że powinniśmy się zwrównywać poziomem zamożności do krajów skandynawskich (czy Islandii)? A może z rozsądkiem polityki Węgier czy Grecji? Bo to te kraje mają wyższe stawki VATu biorąc pod uwagę cały świat (jest jeszcze Chorwacja)

Edytowane przez FataIity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, FataIity napisał:

Obniżenie stawki o 1 pkt procentowy nie miało by żadnego wpływu na stan gospodarki.

Samo obniżenie stawki podstawowej z 23 na 22% to koszt ponad 9mld PLN.

W sytuacji nadmiernego deficytu nie ma na to szans. Nie ma z czego ciąć wydatków. Tzn jest, ale nie ma nikogo, kto by się odważył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...