Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Cyberpunk 2077: Samurai Edition może zapewnić grze nowe życie? Ekscytujące plotki o nowościach i dodatku - PPE.pl

Cyberpunk 2077 w wersji next-genowej wraz z patchem 1.5 ma być traktowany jako „miękki restart”, natomiast gra zostanie przemianowana na Cyberpunk 2077: Samurai Edition. W okolicy lutego odbędzie się podobno duży live-stream, podczas którego otrzymamy informacje na temat aktualizacji, anime oraz pierwszego dodatku.

Mówi się, że twórcy udostępnią szereg nowych funkcji – patch miałby oferować barbera, garaż, ulepszone SI, system transmogryfikacji, nowe UI czy całkowicie zmieniony system lootu. Do tytułu zostanie także dodane darmowe DLC, które zapewni między innymi 4 nowe bronie, dostosowanie mieszkania, nowe misje, jak również tryb Nowa Gra+.

CD Projekt RED miał zadbać o „mnóstwo drobnych rzeczy”, a informator wyszczególnia takie elementy jak zwiększenie liczby wiadomości, które V ma otrzymać od Judy oraz Panam.

Ekscytująco zapowiadają się konkrety na temat pierwszego dodatku – ten ma rozgrywać się w całości w dzielnicy Pacifica, gdzie mamy wykonywać zadania w „strefie walki”. Na wskazanym obszarze zawitają dwa nowe gangi: Bozos (brutalni psychopaci klauni z chorym poczuciem humoru) i Slaughterhouse (brutalni psychopaci faszyści). Rozgrywka może przypominać eksplorację świata ze STALKER-a.

Cyberpunk 2077 ma otrzymać minigrę podobną do Gwinta, w której będziemy wchodzić do cyberprzestrzeni i kontrolować zdobyte potwory. Bitwy mają przypominać rozgrywkę z jRPG-ów, a propozycja może zawierać elementy sieciowe.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi to jak whishlista jeśli chodzi o rzeczy, które w CP77 powinny się znaleźć. Podejrzane, albo tak dobrze wsłuchali się w graczy albo to zwykły fake.

Edytowane przez bleidd
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Element Wojny napisał:

Ekscytująco zapowiadają się konkrety na temat pierwszego dodatku

Tak samo ekscytująco zapowiadała się gra, f outta here z tym bsem, raz mnie nabrali, drugi raz im się nie uda.

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to świetnie na papierze - jak będzie realnie to zobaczymy

7 minut temu, bleidd napisał:

Podejrzane, albo tak dobrze wsłuchali się w graczy albo to zwykły fake.

Praca lubi cisze-  nikt nie wie nad czym oni tak dłubią i dobrze.. teraz jest chwila oddechu

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na giełdzie takie wahania są cały czas, zwłaszcza przy takiej spółce jak CDPR

Edytowane przez bleidd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, azgan napisał:

Żeby się tylko nie okazało że to znowu jakieś skiny do gry :szczerbaty:

ja czekam na tego next-gen patcha, zobaczymy czy zrobią jakiś remont tego cyber:kupa:. A tymczasem mam w co grać:
p4rClO9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spokojnie odinstalować, ten next-gen update ze względu na ilość zmian i tak zapewne będzie wymagał ściągnięcia całej gry od nowa. Teraz sprawa rozbija się bardziej o to czy stare save'y będą nadal działały bo przecież ludzie grali/kończyli grę na różnych wersjach gry po różnych patchach. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Element Wojny napisał:

Możesz spokojnie odinstalować, ten next-gen update ze względu na ilość zmian i tak zapewne będzie wymagał ściągnięcia całej gry od nowa. Teraz sprawa rozbija się bardziej o to czy stare save'y będą nadal działały bo przecież ludzie grali/kończyli grę na różnych wersjach gry po różnych patchach. 

 

Moje zapisy z gry wiszą jeszcze z początku stycznia zeszłego roku, jak skończyłem tak leży i czeka na nową zawartość, wolę zagrać w FFVIIR (remake wybitny :E  poza technikaliami, ale dx.11 naprawia 99% stutteru) a i nawet jak w lutym była by taka świetna nakładka do CP277 to szału nie zrobią bo w lutym jest grubo jeśli idzie o premiery.

Pamiętajmy co wychodzi w lutym ! update niewiele zmieni jeśli idzie o przypływ nowych graczy, moim zdaniem oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, frog67 napisał:

Moje zapisy z gry wiszą jeszcze z początku stycznia zeszłego roku, jak skończyłem tak leży i czeka na nową zawartość, wolę zagrać w FFVIIR (remake wybitny :E  poza technikaliami, ale dx.11 naprawia 99% stutteru) a i nawet jak w lutym była by taka świetna nakładka do CP277 to szału nie zrobią bo w lutym jest grubo jeśli idzie o premiery.

Pamiętajmy co wychodzi w lutym ! update niewiele zmieni jeśli idzie o przypływ nowych graczy, moim zdaniem oczywiście.

Będąc szczerym na ten moment nie ma żadnej gry na którą jakoś specjalnie czekam. 

edit: Wszystko co mogłem rozdałem, reszta z automatu przypisana do konta Amazon więc rozdać nie mogę. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, GS01 napisał:

ja czekam na tego next-gen patcha, zobaczymy czy zrobią jakiś remont tego cyber:kupa:. A tymczasem mam w co grać:
p4rClO9.jpg

Drugą rękę tracisz? Czy już nogi wchodzą w grę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Element Wojny napisał:

Będąc szczerym na ten moment nie ma żadnej gry na którą jakoś specjalnie czekam. 

Mam to samo  - Jeszcze dwa lata temu było inaczej ..a teraz entuzjazm spadł niemal do zera - zaraza.. starzeje się:E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, frog67 napisał:

Pamiętajmy co wychodzi w lutym ! update niewiele zmieni jeśli idzie o przypływ nowych graczy, moim zdaniem oczywiście.

W okolicach lutego ma być stream, a i to, póki co, wg niepotwierdzonych plotek.
Spodziewam się, że raczej nie będą chcieli zderzenia z Horizonem czy Elden Ringiem, więc obstawiam premierę dodatku najwcześniej w marcu.

 

Edytowane przez Paw79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten przeciek to z jakiegoś 4chana czy czegoś pochodnego.

Ja mam info, ale nie mogę powiedzieć skąd, że Odin pracuje nad portem CP na Unreal Engine 6&3/4.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WJ0IEtf.png

Nagrody Steam. 

Cyberpunk najbogatsza fabuła/historia. :cool:

 

Edytowane przez Jaycob
  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Zhao napisał:

Mam to samo  - Jeszcze dwa lata temu było inaczej ..a teraz entuzjazm spadł niemal do zera - zaraza.. starzeje się:E

Starość nie radość... Przeglądałem właśnie listę najbardziej oczekiwanych gier na 2022r. i oprócz może 1-2 gier planowanych na sam koniec roku lekki ziew. Na szczęście jest kupka wstydu więc będzie co robić ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaycob napisał:

Cyberpunk najbogatsza fabuła/historia.

bo reszta w tej grze to bieda.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Jaycob napisał:

WJ0IEtf.png

Nagrody Steam. 

Heh moje wybory nie pokryły się z żadną grą która wygrała w danej kategorii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GS01 napisał:

ja czekam na tego next-gen patcha, zobaczymy czy zrobią jakiś remont tego cyber:kupa:. A tymczasem mam w co grać:
 

Ten "nowy" lepszy Cyberpunk 2077 to ma mieć zmieniony tytuł ?

Cyberpunk 2077: Samurai Edition https://www.ppe.pl/news/164767/cyberpunk-2077-samurai-edition-moze-zapewnic-grze-nowe-zycie-ekscytujace-plotki-o-nowosciach-i-dodatku.html

 

Jak dla mnie ten Cyberpunk 2077: Samurai Edition będzie tym czym dla Final Fantasy VII Remake było Final Fantasy VII: Remake Intergrade ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to fake, mi na to wygląda. Brzmi jak fanowska lista zmian. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jaycob napisał:

Przecież to fake, mi na to wygląda. Brzmi jak fanowska lista zmian. 

71cyAJfBxoL._AC_SL1500_.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co miał napisać "tak to prawda?" żeby jeszcze więcej ludzi sraczki dostało?:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @Kelero 3DMark2001 SE jest wrażliwy na inne systemy operacyjne niż Win XP, a poza tym w głównej mierze ten test skaluje się samym procesorem  Tak z ciekawości podlinkuję tutaj mój wynik na INTEGRZE z tamtych czasów: https://hwbot.org/submission/2229334_remiko_3dmark2001_se_radeon_hd_4290_33704_marks ... Ze starszych 3DMark'ów, to najbardziej graficznym (najmniej zależnym od procesora) jest 3DMark03. Odmiany 05 oraz 06 to również w głównej mierze testy wydajności samego procesora wraz z podsystemem pamięci. Przy szybszych procesorach, karta graficzna wystarczy że jakakolwiek współczesna jest, a punkty zapewnia procesor  Niektóre testy odpalają się wręcz w Low 3D, czyli karta nawet nie wbija pełnego 3D podczas przelotu. Pierwszy 3DMark, czyli 3DMark99 zawierał wyłącznie testy procesora. Zmiana karty graficznej na lepszą w ogóle nie miała wpływu na wynik. W wersji 2000 również większość testów jest wyłącznie procesorowa, ale dodali wsparcie sprzętowe (czyli karta graficzna mogła wspomagać render grafiki przez procesor, np. poprzez uzyskanie wyższych rozdzielczości). Dopiero od wersji 2001 nastąpiło pełne wsparcie kart graficznych oraz zrezygnowano z testów CPU.
    • Nvidia nie potwierdza https://www.purepc.pl/nvidia-publikuje-wyniki-finansowe-za-czwarty-kwartal-roku-fiskalnego-2024-i-caly-rok-rekordowe-przychody-i-zyski-dzieki-ai
    • Ja kiedyś myślałem że Gamma Case jest mega Pay2Win, bo można było chować rzadkie przedmioty i znacznie przyspieszać progress.  To co się teraz dzieje natomiast to już jest znak że taki kierunek obrała ta gra. P2W. Scavy przestaną strzelać bo mam lepszą wersję gry? Więcej craftów, szybszy insurance, rep u traderów, lepsza karma, darmowe levele skilli, płatne powiększanie stasha.  To już się wymknęło spod kontroli. Twórcy popłynęli na sukcesie i poszli drogą z którą się nie zgadzam. Ja oczekuję równych szans dla wszystkich i nie mogę uwierzyć w to co widzę w ostatnich latach. Tracę zainteresowanie tą grą zupełnie, a myślałem że to będzie coś wyjątkowego. Z resztą, ile można grać w to samo. Grafika już się zestarzała.
    • @Kelam komuna pełną gębą. Nie mamy Pana płaszcza. Rynek GPU się nieodwracalnie zepsuł i taką rzeczywistość widzimy dzisiaj.
    • Mam takiego co robi 5.2 na 1.32V, kupiłem go kiedyś na tym forum. Dalej siedzi w kompie syna.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...