Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nijako. Coś tam po swojemu seplenią, że jak mu się produkt nie podoba i jest niezgodny z fakturą to ma go zapakować i zwrócić. Pewnie kasę zwrócą i na tym się skończy. Do tego bredzą coś o tym, że powinien napisać przy zwrocie, że to jego wina, a nie Amazona, że otrzymał zły model karty, bo nie miał ustawionego domyślnego adresu do wysyłki. Ogólnie to nie wiem co oni tam ćpają, ale widac, że jest to niezły towar. 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, addept napisał:

Jak tam unboxing?

Jeszcze nie miałem czasu ale pudełko małe na 2 wentyle, wiec Hellhunda tam nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Radio_Tirana napisał:

Brat oddaje czy puszcza na OLX? W Polsce za karta tysiaka droższa. 

Chyba nie będzie mu się chciało w sprzedawanie karty de facto bez faktury. Musiałby sprzedać sporo taniej, bo karta bez faktury to gorzej niż używka na gwarancji. Jeszcze się z tym prześpi, ale rozważa mocno zwrot. Szkoda czasu i nerwów na takie zabawy dla tych paru złotych. 

56 minut temu, xtn napisał:

Jeszcze nie miałem czasu ale pudełko małe na 2 wentyle, wiec Hellhunda tam nie ma. 

Powodzenia w użeraniu się z supportem. 

EDIT:

Polecam śledzić ten link: https://www.amazon.co.uk/gp/product/B09JCKJ2G9/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Ogólnie w przeciągu ostatniego miesiąca to czwarta karta jaka się zamówiła z tego linka, a dodać należy, że 3-4 razy o włos było od zamówienia (w tym dzisiaj, parę godzin temu). Ostatnie zamówienie: sprzed 20 minut. 

Cena? Ok. 485 EUR

Edytowane przez addept
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@addept w paczce rx6600xt Fighter, wiec rano telefon do supportu, gdzie jest mój rx6700xt co mam na fakturze :D

Edytowane przez xtn
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chińska wersja RXa? Taka zbudowana na bazie jakiegoś zabytku Radeona sprzed 10 lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, xtn napisał:

w paczce rx6600xt Fighter, wiec rano telefon do supportu

A mnie rano przywitała informacja o anulowaniu zamówienia z powodu braku wpłaty, ale w sumie to i dobrze. Nie będzie szarpania się z Janueszexem.es

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte Radeon RX 6600 XT EAGLE 8GB PCI-E GDDR6 3 wentylatory ujdzie czy raczej unikać tego modelu? 

Kolega szuka karty na już z PL sklepu i widuje ją w xkom i proline od czasu do czasu w okolicy 3300 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Raven325 napisał:

ujdzie czy raczej unikać tego modelu? 

Średnia półka, bez rewelacji, ale lepsze od dwuwentylatorowców typu Powercolor Fighter. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były po 389 funtów z Amazona, w zasadzie to po 330 ale wiadomo, Brexit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko kolega chce kupić w PL sklepie, odliczy sobie potem od działalności. 

W jakiej cenie teraz można dorwać w miarę przyzwoity model rx6600 lub xt, rtx 3060 z polskich sklepów? 

Edytowane przez Raven325

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Raven325 napisał:

Tylko kolega chce kupić w PL sklepie, odliczy sobie potem od działalności. 

W jakiej cenie teraz można dorwać w miarę przyzwoity model rx6600 lub xt, rtx 3060 z polskich sklepów? 

3000-4000 zł. Nawet po odliczeniu, taniej wyjdzie PartAlert, a w PL sklepie skróci sobie gwarę do roku albo nie będzie miał wcale. 

6600XT modele od najlepszego - RedDevil, MSI Gaming X, Sapphire=ASUS Strix. 

3060 - Trzeba robić i tak UV więc w sumie model nie ma znaczenia, można dołożyć do lepszego, ale jak się trafi akurat drop na gorszy, to i tak trzeba brać. 

 

Edytowane przez TheMr.
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo musisz go obserwować, oferty Amazona są najlepsze więc szybko schodzą, ja bez problemu kupiłem za 400 funtów z drobnymi  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

49 minut temu, Mar_S napisał:

Bo musisz go obserwować, oferty Amazona są najlepsze więc szybko schodzą, ja bez problemu kupiłem za 400 funtów z drobnymi  :) 

A na rx6600XT gdzie najlepiej się zaczaić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie  :E
I pytanie brzmi nie tyle gdzie, co raczej za ile, bo w dobrej cenie ciężko coś trafić.
Promocje u nas, czasami coś wrzuci Morele albo X-kom, albo Amazon, oczywiście cudów nie oczekuj bo na dziś "dobra cena" to taka w okolicach 2600-2700.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Mar_S napisał:

Bo musisz go obserwować, oferty Amazona są najlepsze więc szybko schodzą, ja bez problemu kupiłem za 400 funtów z drobnymi  :) 

No to co marudzisz, że Ci oferty przechodzą koło nosa. Patrząc po cenach OLX, to tylko wczoraj dało się zarobić na czysto jakieś 2k PLN bez ruszania się zza biurka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mar_S napisał:

Wszędzie  :E
I pytanie brzmi nie tyle gdzie, co raczej za ile, bo w dobrej cenie ciężko coś trafić.
Promocje u nas, czasami coś wrzuci Morele albo X-kom, albo Amazon, oczywiście cudów nie oczekuj bo na dziś "dobra cena" to taka w okolicach 2600-2700.

I na taką właśnie cenę poluję ,ale obecnie najtaniej z tego co widziałem była za 3050zł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz za 2999  :P 

PowerColor Radeon RX 6600XT Fighter 8GB GDDR6 128bit - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

14 minut temu, BladyPL napisał:

No to co marudzisz, że Ci oferty przechodzą koło nosa. Patrząc po cenach OLX, to tylko wczoraj dało się zarobić na czysto jakieś 2k PLN bez ruszania się zza biurka ;)

Oj tam oj tam...

Ps. wychodzę na chwilę do kotłowni, więc dropy za 3...2...1  :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...