Skocz do zawartości
Stjepan

Starfield temat oficjany

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, joloxx9 napisał:

Jak latwo nie jest, to u mnie to AI jakies glupie jest?

Walcze na statku, wchodze do pomieszczenia, wale komus z tej dwururki komus w twarz, wychodze, wchodze z powrotem a tam inny pirat stoi plecami do mnie, jak go trafie to sie laskawie obraca. Innym razem, wpadam miedzy 3/4 typow wyczerpuje magazynek na jednego, chowam sie, przeladowuje i powtorka, okazjonalnie wrzcuam apteczke.  Tak - cale zycie gralem w FPP i to glownie online, ale to co tutaj sie odwala to jakis nastepny poziom. Z jakiegos powodu taki mod juz powstal. A nawet kilka:

https://www.nexusmods.com/starfield/mods/1043

https://www.nexusmods.com/starfield/mods/1825

https://www.nexusmods.com/starfield/mods/1392?tab=posts

@Userkamil mozesz sobie nawet co posta consufed wrzucac, mam Cie na ignore bo Twoje sciemy sa na poziomie Howarda.

Te problemy masz dlatego, że masz za słaby konkuter 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, joloxx9 napisał:

@Userkamil mozesz sobie nawet co posta consufed wrzucac, mam Cie na ignore bo Twoje sciemy sa na poziomie Howarda

Właśnie widzę jak ignorujesz i co chwila mnie cytujesz 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, joloxx9 napisał:

 

@Userkamil

Chcialbym aby przeciwnicy stanowili wyzwanie, nie wiem czy bardziej obrazowo to sie da napisac, tutaj kuleje ich czas reakcji oraz zachowanie, mozna podbiec do typa na 2m i strzelac mu w twarz, jedynym limitem jaki nas zmusza do ruszania sie to koniecznosc przeladowania.

Ale to nie jest fps jak doom tylko rpg w tpp lub fpp. W porównaniu do takiego fallouta to i tak jest spora poprawa. A przeciwnicy są pocieszni z tymi akrobacjami po killach. No i trochę przesadzasz z tym staniem w miejscu, chyba, że strzelasz się tylko z jednym czy dwoma bo kilku potrafi zrobić dmg, zwłaszcza, że dosyć bezczelnie trafiają z końca mapy, prawie jak w crysisie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazł ktoś moda żeby aktualny quest był cały czas wyświetlany a nie tylko w trybie skanera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i droga mleczna :D 

 

 

Edytowane przez MaxaM
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorobilem sie wlasnego fana na forum :)

18 minut temu, lpcl napisał:

Ale to nie jest fps jak doom tylko rpg w tpp lub fpp. W porównaniu do takiego fallouta to i tak jest spora poprawa. A przeciwnicy są pocieszni z tymi akrobacjami po killach. No i trochę przesadzasz z tym staniem w miejscu, chyba, że strzelasz się tylko z jednym czy dwoma bo kilku potrafi zrobić dmg, zwłaszcza, że dosyć bezczelnie trafiają z końca mapy, prawie jak w crysisie. 

Czyli według Ciebie skoro to nie fps to przeciwnicy mają się idiotycznie zachowywać? Nie, nie przesadzam, nie nagrywałem filmików ale to jest przecież nagminne. Miałem teraz misję na Marsie gdzie się przebijałem przez kopalnie, nie wiem ilu przeciwników tam bylo ale śmiało na pale można było biec i okazjonalnie się chować.

32 minuty temu, Art385 napisał:

Te problemy masz dlatego, że masz za słaby konkuter 

Bardzo możliwe, prawdziwa gra jest na 4090!

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz na normal i twój lvl jest tak do 10 niższy niż przeciwników to tak ale już tak +20 lvl potrafi napsuć krwi. Weź sobie moda wgraj z trudniejszą walką albo zwiększ poziom skoro jest za łatwo i biegasz na pałę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, joloxx9 napisał:

Bardzo możliwe, prawdziwa gra jest na 4090!

No raczej, topowe gpu master race.

pc-master-race-gaming.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, lpcl napisał:

 Weź sobie moda wgraj z trudniejszą walką albo zwiększ poziom skoro jest za łatwo i biegasz na pałę. 

Na wszystko moda zaraz bedzie trzeba wgrac :E Za chwile sie okaze, ze latwiej gre zmienic na inna :)  

Odnioslem sie do AI bo wiekszosc zarzutow to grafika i optymalizacja(slusznie) ale IMO waznym elementem gry jest pewien poziom wyzwania jakie ma stawiac. WIem, ze obecnie w dobie samograjow, ludzie sa przywyczajeni do grania zeby tylko grac i szczerze niech sobie tak graja, ale wydaje mi sie, ze powinnismy miec opcje by ci co chca sie pomeczyc mogli rowniez czerpac satysfakcje. 

Dzisiaj zobacze co ten mod zmieniajacy AI i HP robi, moze poprawi to znacznie odczucia :) 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałem, że ai to debile z przebłyskami. Akurat mnie to nie przeszkadza bo nie chcę mi się spinać dupy i tracić czas, bo walki jest tutaj sporo. Natomiast jeśli stoisz i wrogowie nie zadają ci prawie w ogóle dmg to nic dziwnego, że nie widzisz tutaj potrzeby kombinowania. Ja mam już ponad 50h i sporo walk z różnymi lvl, więc trochę tam kombinacji było bo kupą potrafią być dosyć upierdliwi. Zresztą w endgame mam zamiar pobuszować na tych najwyższych lvl w sf i gromadzę amunicję i apteczki, bo tam się pewnie przydadzą w sporych ilościach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, frog67 napisał:

Poznań lubi to :E 

Z wielką chęcią bym zobaczył w tym momencie wykres obciążenia poszczególnych rdzeni CPU :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, joloxx9 napisał:

10h za mna i chyba czas odpuscic. O ile da sie grac i nie jest to jakas tragiczna gra, o tyle musze czekac na mod, ktory zrobi cos z AI i HP. Tak zdaje sobie sprawe, ze juz taki istnieje ale czekam az go dopracuja, albo powstanie cos lepszego. Wracajac do problemu z AI i HP, to mam wrazenie, ze gra nie stawia mi zadnego wyzwania, po wielu godiznach w BG3, ktore to nagradzalo za myslenie, mam odczucie, ze trafilem do gry, gdzie wystarczy naciskac strzal i W zeby progresowac. Ciesze, sie ze budowa statkow, baz i krafting jest opcjonalny, ale kurde wypadaloby jednak zeby ludzi troszke zmusic by ulepszali gear. Niestety przez idiotyczne AI nie ma zadnego wyzwania, mozna wbic do pomieszczenia gdzie jest 5 przeciwnikow i wybic ich w pare sekund, jedynym limitem jest ich pasek zdrowia, ktory niestety czasami jest przesadnie dlugi. 

Tak wygladaja mocniejsi przeciwnicy w oczach bethesdy, zmiana HP z 150 na 250, serio? Jedyne co mnie limituje czasami by zabic te lamagi szybciej jest brak amunicji, bo przez wspomniane hp trzeba nie raz 25 pociskow w typa wladowac :E 

W której grze od Bethesdy miałeś wymagających przeciwników? Zawsze to się sprowadzało do unikania trafień i pakowania mnóstwa ciosów w gąbkę. Czy to Skyrim, czy Fallout. Walka i dialogi były na żenującym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, galakty napisał:

W której grze od Bethesdy miałeś wymagających przeciwników? 

W sensie powinienem byc nastawiony na slabe mechaniki i sie z nich cieszyc, czy moze lepiej nie rozmawiac na ten temat bo "to bylo do przewidzenia"? 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, joloxx9 napisał:

W sensie powinienem byc nastawiony na slabe mechaniki i sie z nich cieszyc, czy moze lepiej nie rozmawiac na ten temat bo "to bylo do przewidzenia"? 

Być przygotowanym na crapa i nie kupować, nie grać.

Wszyscy narzekacie, a potem gracie jakbyście gier od Bethesdy nie znali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Userkamil napisał:

Właśnie widzę jak ignorujesz i co chwila mnie cytujesz 😅

Wiesz czym sie rozni cytowanie od wspominania czy tego tez nie ogarniasz? Od ladnych kilku dni nie cytowalem zadnego Twojego posta, az do teraz, bo po tym co tu soba zaprezentowales nie mam ochoty widziec co tam tworzysz bo to zwykle pajacowanie. 

Nie wiem czy sie cieszyc czy nie, niby mam fana na forum ale jego poziom jest zenujaco niski. BTW nie dostaje powiadomien od wszystkich emotek, ktore mi wystawiasz wiec mozesz to nadal robic, to tylko pokazuje jak zenujacy poziom prezentujesz. A teraz adios.

5 minut temu, galakty napisał:

Być przygotowanym na crapa i nie kupować, nie grać.

Wszyscy narzekacie, a potem gracie jakbyście gier od Bethesdy nie znali.

Czyli najlepiej nie gadac o grze :E 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, joloxx9 napisał:

Wiesz czym sie rozni cytowanie od wspominania czy tego tez nie ogarniasz? Od ladnych kilku dni nie cytowalem zadnego Twojego posta, az do teraz, bo po tym co tu soba zaprezentowales nie mam ochoty widziec co tam tworzysz bo to zwykle pajacowanie. 

Znowu to robisz 😅

Chłopie albo jesteś konsekwentny w tym Twoim „ignorowaniu” albo przy każdej okazji wspominasz o mnie i nie możesz się pogodzić, że są ludzie którym ta gra się podoba 🤣🤣🤣

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale muszę tutaj pochwalić dizajn pukawek bo wyglądają naprawdę spoko, trochę jak z doom. Te stare tj. oparte na broni z xx wieku też są fajne i rzadko się je znajduje ale dobrze koszą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, joloxx9 napisał:

A teraz adios.

Który raz już to piszesz?
I tak psychicznie nie wytrzymasz i znowu o mnie wspomnisz! 😅

Edytowane przez Userkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, joloxx9 napisał:

Czyli najlepiej nie gadac o grze :E 

Gadać trzeba i przede wszystkim krytykować, tylko co z tego skoro po raz kolejny wychodzi crap, sprzedaje się masowo i ludzie dalej grają mimo narzekania? Ok Ty po 10h rezygnujesz, ale dla wydawcy to bez znaczenia, $ zarobione ;) 

Dopóki sami nie zaczniemy wymagać i bojkotować, to będą takie fikołki wychodzić na rynek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Userkamil napisał:

Który raz już to piszesz?
I tak psychicznie nie wytrzymasz i znowu o mnie wspomnisz! 😅

 

jak dzieci.....idzcie sobie na priv i nie zasmiecajcie tematu pyskówkami i wzajemnymi prowokacjami

Edytowane przez Oldman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceny na steam sa tylko i wyłącznie od ludzi co wydali 300zl na tego crapa. Kazdy kogo znam osobiscie daje tej grze 1-2 na 10 i kazdy ja odinstalowal po 1-5 godzinach w tym ja

Edytowane przez Targaryen
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, galakty napisał:

W której grze od Bethesdy miałeś wymagających przeciwników? Zawsze to się sprowadzało do unikania trafień i pakowania mnóstwa ciosów w gąbkę. Czy to Skyrim, czy Fallout. Walka i dialogi były na żenującym poziomie.

racja, dlatego między innymi nie ukończylem zadnej z ich gier

1 minutę temu, Targaryen napisał:

Oceny na steam sa tylko i wyłącznie od ludzi co wydali 300zl na tego crapa. Kazdy kogo znam osobiscie daje tej grze 1-2 na 10 i kazdy ja odinstalowal po 1-5 godzinach w tym ja

ja daje 4-5 na 10 ze wzlędu na potencjał memiczny i symulator ziemniaków :lol2:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dziwne jest też takie zdziwienie tj. fani gier Bethesdy grają w gry Bethesdy. Coś jak w stylu fani Fify grają w Fifę albo fani fps w call of duty. Tutaj chłopy ze stażem gierkowym ponad 20 letnim a zdziwienie jakby dziewica zobaczyła zaganiacza rocco. xd

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś gra pasuje i się bawi, to fajnie. Do takich osób nic nie mam, tylko do tych które kupiły i narzekają, oczekiwały SPACE SIM ostatecznego 🤣

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...