Skocz do zawartości
azgan

Battlefield 2042 PC, XSX, PS5 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu bardzo skutecznie obciąża CPU, im dłużej będziesz miał ten procesor, tym więcej takich gier zacznie się pojawiać, które będą go dociskać i wyjdzie każda potencjalna niestabilność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trailery w bfie to zawsze jest cudo!

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki oni cyrk zrobili z tej gry...

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, kadajo napisał:

Jaki oni cyrk zrobili z tej gry...

Takie mamy czasy i takie sa monetyzacje dzis w grach i to nawet nie trzeba pisac o mlodych bo stare wygi tez kupuja te skiny w wielu grach. Mi osobiscie skiny nie przeszkadzaja i bez znaczenia do jakiego skina strzelam, a typowe militarne fpsy to juz nie wroca i mozna sie z tym pogodzic lub nie. Chyba ze nastapi jakis przewrot na rynku i zmieni sie trend. No i same skiny to tam pikus bo przeciez nikt nie zmusza do zakupu ale zeby oni jeszcze robili dobra gre to mozna te skiny przemilczec, a niestety jakosc gry nie idzie w parze z reszta. Jesli kolejny bf bedzie szedl tym samym tokiem i nie wrzuca podstaw tej gry no to na najblizsze lata nie ma co liczyc na dobre zmiany. Ale caly ten rynek kiedy sie wywroci do gory nogami. Dzis to dobrze obrazuja exy sony na PC i niedlugo gry z xboxa na PC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Phoenix. napisał:

Trailery w bfie to zawsze jest cudo!

Wygląda jak zapowiedź jakiejś kampanii w Call of Duty 😒

Piątkę wspominam z ogromnym sentymentem, aż chciałoby się wrócić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyglada jak wyglada ale nie o skinach pisałem tylko o tym jak ich trailery są efektowne nawet w tych skinach. Akcja i muzyka zawsze TOP na trailerze i tempo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet za darmo tego nie chce grać z tymi nudnymi mapami

• Like 2
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BF2042 to straszny regres względem V, jedyna nadzieja że nastepny bedzie lepszy.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najbardziej boli w ostatnim BF, że prawie nie ma modelu destrukcji. Kiedyś rozwalało się budynki wraz z graczami.

• Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, ghostdog napisał:

Najbardziej boli w ostatnim BF, że prawie nie ma modelu destrukcji. Kiedyś rozwalało się budynki wraz z graczami.

A maiła być rewolucja XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajne. Grasz sobie w spokoju w domu, wgrywają ci czity bez twojej zgody. Dostajesz bana. Zgłaszasz to do wydawcy, który oczywiście ci wierzy i zdejmuje bana a wątek na forum,  który założyłeś i opisujesz co ciebie spotkało jest pełne ciepłych i zrozumiałych komentarzy.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 18.03.2024 o 14:31, skypan napisał:

Fajne. Grasz sobie w spokoju w domu, wgrywają ci czity bez twojej zgody. Dostajesz bana. Zgłaszasz to do wydawcy, który oczywiście ci wierzy i zdejmuje bana a wątek na forum,  który założyłeś i opisujesz co ciebie spotkało jest pełne ciepłych i zrozumiałych komentarzy.

Cheaterów i tak jest znacznie mniej niż bywało  w  BF5 czy  BF1 , najbardziej rujnują tą grę chyba  konsolowcy z  legitnym aimbotem i czasami z  czitami .   Nikt mnie nie powie że na  padzie można zrobić  45/2 biegając po mapie jak szalony bez taktyki .

UPDATE:   Mała ta mapa , widać  że  to robione wszystko pod  konsolowców co by im  RAM'u nie zabrakło  :(

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na konsoli nie ma aimbota, AIM assist działa tylko z bardzo bliskiej odległości do ~5m. Mam XSX i dobrego PC. Na konsoli w crossplayu ten BF jest niegrywalny, nie ma się szans z PC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Bemx2k napisał:

UPDATE:   Mała ta mapa , widać  że  to robione wszystko pod  konsolowców co by im  RAM'u nie zabrakło  :(

Zainstalowałem znowu specjalnie aby sprawdzić co tam słychać i widzę, że jak ktoś lubi grać Mackay'em to na tej nowej mapie będzie miał lepiej od reszty - po pierwsze ten operator ma szybkie ruchy względem reszty i ma spory profit z chwytu LWG to jeszcze dzięki hakowi może śmigać po tej mapie jak szatan i rzucać C5 niszcząc budynki + w zależności od farta ludzi w nich kampiących bez wchodzenia do środka. Ta mapa to typowa naparzanka, dodanie tam pojazdów dodatkowo komplikuje sprawę bo nie dosyć, że trzeba uważać na 1500 kątów, okieniek czy dachów to zawsze można dostać jeszcze z helikoptera czy Brawlera zaparkowanego gdzieś za winklem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Big_Elvis napisał:

Na konsoli nie ma aimbota, AIM assist działa tylko z bardzo bliskiej odległości do ~5m. Mam XSX i dobrego PC. Na konsoli w crossplayu ten BF jest niegrywalny, nie ma się szans z PC.

Jak byś wszedł na odpowiednią stronę to byś zobaczył że  za  15 euro masz  aimbota na  xklocka ,  więc nie pitol jak nie masz pojęcia w temacie .  Tylko w tym roku spędziłem jakieś 100godz w grze i miałem okazję widzieć  gości konsolowców co wymiatali wszystkich jak jacyś  ESportowcy , mam uwierzyć że  grali  legitnie

9 godzin temu, caleb59 napisał:

Zainstalowałem znowu specjalnie aby sprawdzić co tam słychać i widzę, że jak ktoś lubi grać Mackay'em to na tej nowej mapie będzie miał lepiej od reszty - po pierwsze ten operator ma szybkie ruchy względem reszty i ma spory profit z chwytu LWG to jeszcze dzięki hakowi może śmigać po tej mapie jak szatan i rzucać C5 niszcząc budynki + w zależności od farta ludzi w nich kampiących bez wchodzenia do środka. Ta mapa to typowa naparzanka, dodanie tam pojazdów dodatkowo komplikuje sprawę bo nie dosyć, że trzeba uważać na 1500 kątów, okieniek czy dachów to zawsze można dostać jeszcze z helikoptera czy Brawlera zaparkowanego gdzieś za winklem.

Pojazdy jeszcze są  do przeżycia  ale dodać na tej mapie śmigłowce to już jest  mega debilizm .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nawet nie włączam na pc crossplay bo to jakaś kpina jest , konsolowcy mają takie usprawnienia w celowaniu jak by co najmniej specjalnej troski byli , im wystarczy latać po mapie i spust wciskać, celowanie z automatu załatwia sprawę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz jak teraz - świeży start sezonu 7 to i crossplay można wyłączyć, z biegiem czasu włączysz ponownie jak zacznie brakować graczy na PC a tak jest z reguły regularnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Bemx2k napisał:

Jak byś wszedł na odpowiednią stronę to byś zobaczył że  za  15 euro masz  aimbota na  xklocka ,  więc nie pitol jak nie masz pojęcia w temacie .  Tylko w tym roku spędziłem jakieś 100godz w grze i miałem okazję widzieć  gości konsolowców co wymiatali wszystkich jak jacyś  ESportowcy , mam uwierzyć że  grali  legitnie

Pojazdy jeszcze są  do przeżycia  ale dodać na tej mapie śmigłowce to już jest  mega debilizm .

Z tym aimbotem na konsole to niezła bzdura 🤣 Nawet najlepsi dostawy niewykrywalnych czitow na świecie jeszcze nie zrobili dobrych czitow na konsole ale są już zapowiedziane. A ty piszesz o jakiś gownach za 15 euro 😆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi