Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Czyżby mają dać recenzje tydzień przed? Aktualnie ok 268-74zł na aledrogo, zależnie od ofert, zapewne pudełka "europejskie"? czyli niemiecka okładka, francuska itp, jak coś można ze spokojem brać, najwyżej zrezygnować, bo będzie czas na to do tego 25, tak żeby nie na ostatnią chwilę.
Jeszcze nie brałem preordera, ale to co zobaczyłem mi się podoba, jedynie granie na pianinie takie "średnio meh'owe", trochu dziwne sterowanie, beznadziejne ale na szczęście nie będę robić platyny to nie muszę wszystkiego robić na tzw TIP TOP.

Edytowane przez Reddzik
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu mieli by niedać?  Jak by się czegoś obawiali to nie udostępnili by nawet demka, a ma być jeszcze jedno. 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała edycja, wkradł się chochlik z "nie", miało to brzmieć inaczej, dlatego czekam na opinie czy recenzje, choć te mogą być różne i zazwyczaj nikt nie napisze, że tryb 60fps ma blur czy inne cuda, bardzo rzadko kiedy ktoś informuje nawet w kilku zdaniach o sprawach technicznych.
Czekam na part2, tam będzie trochu więcej ganiania i otwarty świat, zobaczymy mniej więcej to co sami wrzucali w trailerach.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem demo w trybie jakości, wygląda dobrze ale nie ma tam nic Next-Genowego. Typowa gra na Unreal Engine 4. Przyjemnie spędziłem czas i mam ochotę na więcej. Generalnie widać że to Part II i dalsza część przygód z Remake siódemki. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja dalej czekam z ograniem tej gry jak już będzie bliżej wydania ostatniej jej części. Nie chce mi się skubać w kawałkach :E Pierwsza część wyszła w 2020 roku. Strasznie to rozbili czasowo.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lukadd napisał:

Ja dalej czekam z ograniem tej gry jak już będzie bliżej wydania ostatniej jej części. Nie chce mi się skubać w kawałkach :E Pierwsza część wyszła w 2020 roku. Strasznie to rozbili czasowo.

Ja zupełnie tego nie odczuwam dla mnie to jest normalny Final Fantasy jak każdy inny. Co 3 lata dostaję nową część siódemki rozbudowaną o rzeczy których nie było w klasycznej wersji. Dla mnie to jak The Last of Us Part I i Part II. Nawet graficznie jest to spójne i nie ma większego przeskoku, widać że robią to na tym samym silniku po modyfikacjach jakie wprowadzili już w Intergrade dla PS5. To jak Final Fantasy X-2 albo Final Fantasy XIII-2. Jak ktoś nie grał w Final Fantasy VII wydane w 1997 roku na PSX/PS1 to nawet tego nie odczuje. To są i tak gry na ogromną ilość godzin a każdy kolejny Part jest dodatkowo powiększany. Powiem więcej dobrze mi zrobiła ta przerwa od Part I Remake VII bo po ograniu dodatku Episode Yuffie tyle tego było że odczuwałem wręcz przesyt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę jednak w miarę za jednym zamachem ograć tą grę. Mam nadzieję, że się sprężą i już tak długo na zakończenie nie będziemy musieli czekać :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.02.2024 o 11:45, Jaycob napisał:

Czemu mieli by niedać?  Jak by się czegoś obawiali to nie udostępnili by nawet demka, a ma być jeszcze jedno. 

 

Kiedy to 2 demo? Pograłbym już :glodny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soon. :E  Mi tam wystarczy dem, jestem kupiony i teraz czekam na premierę. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

John z DF twierdzi, ze perf mode jest w 1440p

Ale nie wie skąd tyle mydła. 

 

Bardzo źle to wygląda na niektórych SS:

 

1RJXSLA.png

BU6zeON.jpeg

h3NCBz3.jpegOczy jak w Starfieldzie. :E 

 

Ale to gra na jedna platformę robiona (póki co), więc takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. 

 

Ja tam takich bugów nie miałem u siebie. 

W dniu 8.02.2024 o 17:49, lukadd napisał:

Ja wolę jednak w miarę za jednym zamachem ograć tą grę. Mam nadzieję, że się sprężą i już tak długo na zakończenie nie będziemy musieli czekać :E

Generalnie to nie tak długo. W niecałe 4 lata ogarnąć grę AAA kilkukrotnie większą to także wyczyn w dzisiejszych czasach. 

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie brałem preordera, widzę, że ceny podskoczyły na aledrogo odnośnie preordera. Jestem ciekaw czy poprawią ten blur, czy trzeba będzie grać w 30fps tak jak w demie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam, wiem ze to nie temat FF VII Remake, ale czy naprawili odbicia w lustrze czy nadal postać się nie odbija? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.02.2024 o 12:06, Reddzik napisał:

Mała edycja, wkradł się chochlik z "nie", miało to brzmieć inaczej, dlatego czekam na opinie czy recenzje, choć te mogą być różne i zazwyczaj nikt nie napisze, że tryb 60fps ma blur czy inne cuda, bardzo rzadko kiedy ktoś informuje nawet w kilku zdaniach o sprawach technicznych.
Czekam na part2, tam będzie trochu więcej ganiania i otwarty świat, zobaczymy mniej więcej to co sami wrzucali w trailerach.

https://www.ppe.pl/news/336142/tryb-wydajnosci-w-final-fantasy-vii-rebirth-zostanie-naprawiony-tworcy-zapowiadaja-lepsza-jakosc.html

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość. Fajnie, że demko także będzie miało update wizualny. Przetestuje jeszcze raz przed premierą. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.02.2024 o 16:13, Jaycob napisał:

Dobra przyznać się kto zajrzał do Tify szafki? Ja nie miałem odwagi. :E 

 

Na pianinie cienko gram.:(

KPNd6K.jpeg

Tylko C. :E 

 

:szczerbaty:

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Niektórzy pewnie sporo czasu spędzą przy tym. :E W pełnej wersji spróbuję jeszcze poprawić wynik. :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto od kogo kopiował, ale figurka jest identyczna jak w T8 :) 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.02.2024 o 17:49, lukadd napisał:

Ja wolę jednak w miarę za jednym zamachem ograć tą grę. Mam nadzieję, że się sprężą i już tak długo na zakończenie nie będziemy musieli czekać :E

Ja też :szczerbaty:

https://www.ppe.pl/news/336547/kontynuacja-final-fantasy-vii-rebirth-tytulem-miedzygeneracyjnym-tworca-komentuje-zwienczenie-trylogii.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy :E Aczkolwiek raczej osobiście nie spodziewam się, że zakończenie tej gry zobaczymy wcześniej niż za ~3lata.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, lukadd napisał:

Pożyjemy zobaczymy :E Aczkolwiek raczej osobiście nie spodziewam się, że zakończenie tej gry zobaczymy wcześniej niż za ~3lata.

Biorąc pod uwagę ile materiału będą musieli zmieścić w finałowej odsłonie, to stawiałbym na minimum 4 lata, realnie 5. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...