Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

FyINZwpaUAEh6M0?format=jpg&name=large

 

 

Ile to będzie zajmować, ze aż 2 dyski BD? :E  Tak czy siak jestem mega podjarany zapowiedzią. Wygląda świetnie. Szkoda, że dopiero w 2024.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może kolejna część będzie na 3 i wtedy może uda się zamknąć "całą grę" :D Ale oczywiście czekam, wygląda super :) 

Edytowane przez Pavel87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dobrze, oby nie przekombinowali z fabułą :D  Czekam na time heist rodem z Avengers: Endgame, a co. Jak się bawić, to po całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wychodzi 29 lutego 2024 r. Na wczorajszym State of Play pokazali nowy trailer:

Gra ma też starczyć na około 100 godzin, ma być sporo większa fabularnie + ma być więcej możliwości eksploracji niż w pierwszej części:

https://www.ppe.pl/news/326729/final-fantasy-vii-rebirth-z-zawartoscia-na-blisko-100-godzin-studio-pokazalo-edycje-kolekcjonerska.html

Ja czekam :) 

Edytowane przez Pavel87
  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że ten sam system walki niezmieniony i nie poszli w ten co był w 16, bo było zdecydowanie za łatwo. Zapowiada się świetna gra na początek 2024. Dla mnie day1. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy VII: Rebirth bez zmiany silnika. Remake będzie dalej działać na Unreal Engine 4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

01_ff7rebirth_SS_1117_World-zcd2lq62t.jp

EN_06_ff7rebirth_SS_1117_battle-2gj2rg88

EN_07_ff7rebirth_SS_1117_battle-czce7uln

 

 

F_I3yVGWQAA74hO?format=jpg&name=medium

05_FF7R%20ART_1117%20(2)-q570dxz0p.jpg?q

Cytat

 

New characters

Next up, we'll introduce a couple of new characters you'll meet on your journey!

 

01_ff7rebirth_SS_1117_character-w4usmpt8

04_ff7rebirth_SS_1117_character-cyrb4onb

 

Edycja kolekcjonerska:

END2_CE_Beauty_1920x1080_EN_ESRB-1mv6qmj

Cytat

 

Available from the Square Enix Store, this edition is a real treat for fans. It includes:

  • The full game (across two discs)
  • FINAL FANTASY VII REBIRTH STATIC ARTS - SEPHIROTH - a large, highly detailed statue of Sephiroth
  • Steelbook® case
  • A mini soundtrack CD
  • Physical artbook features stunning illustrations and concept art from the game
  • Moogle Trio Summoning Materia (in-game item)
  • Magic Pot Summoning Materia (in-game item)
  • Accessory: Reclaimant Choker (in-game item)
  • Armor: Orchid Bracelet (in-game item)

 

 

Cytat

 In the newly added “Dynamic” difficulty, enemies grow stronger as your characters do - perfect for players who crave constant challenge.

Super! Będzie można wskoczyć od razu na wyższy poziom trudności, a nie dopiero po pierwszym przejściu gry. 

Więcej na: https://www.square-enix-games.com/en_US/news/final-fantasy-vii-rebirth-preview-remake-recap-video

 

Nie mogę się doczekać!

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie grane :) Wygląda super, pewnie dopiero dla tej gry włączę znowu PS5 :D 

Edytowane przez Pavel87
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja Wam zazdroszczę tej premiery... Ogrywam właśnie Remake (po oryginale, Advent Children i Crisis Core Reunion) i gra jest naprawdę świetna (nawet te korytarze aż tak nie wkurzają, może dlatego że nie są aż tak totalnie korytarzowe jak w Crisis Core🤣).

Jeszcze nie widziałem trailera do Rebirth, wrzucę dopiero jak skończę Remake. No i przyznam że będąc na świeżo po ograniu oryginału, doceniam wprowadzone zmiany. Wiem że na redditach zagorzali fani wypowiadali się w większości dość negatywnie, ale mi się podoba to co widzę (mam za sobą dopiero 6h, może się jeszcze zmienić ;)).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No CC naprawdę cienkie jest. Nie postarali się z tym rimejkiem. W to by się grało pewnie lepiej na jakimś handheldzie, powalczyć kilka rundek w tych korytarzach. 

Zmiany względem oryginału są ogromne. Takie rimejki to się docenia, a nie to co robią z TLOU.  🤣

Gdzieś widziałem informację, że eksluzywność Playstation ma potrwać tylko 3 msc, jak by się okazało prawdą to nie masz czego zazdrościć, bo to szybko zleci. :P 

Dziwi mnie jeszcze, że nie będzie po polsku. Najwidoczniej 16 FF nie sprzedał się dobrze w Polsce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaycob napisał:

Dziwi mnie jeszcze, że nie będzie po polsku. Najwidoczniej 16 FF nie sprzedał się dobrze w Polsce. 

Dopóki Ogród Balamb jest w akcji nie widzę problemu :) Tłumaczenie jest rewelacyjne, do tego oni tłumaczą nawet napisy na plakatach, banerach itd. - coś o czym moglibyśmy co najwyżej pomarzyć przy oficjalnym release. 

Zrzut-ekranu-2024-01-07-143945.png

Godzinę temu, Jaycob napisał:

Zmiany względem oryginału są ogromne. Takie rimejki to się docenia, a nie to co robią z TLOU. 

No bo to nie jest typowy remake, to jest taki remake-sequel, bo pewne rzeczy dzieją się "inaczej" niż w oryginale ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty nie widzisz, bo grasz na PC, ale konsolowcy mają problem. :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka podróż:

 

 

Wczytuje się błyskawicznie. Ja i tak pewnie będę używał ptaka cały czas.:D

 

I jak tak spojrzałem na wycinek ten mapy to świat wydaje się być dość duży. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, czy on się teleportował do lokacji, której jeszcze na mapie nie odkrył? Tak, mapa wydaje się być spora. Ciekawe czy to bardziej bardziej pół-otwarty świat czy otwarty w pełni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.01.2024 o 18:54, Pavel87 napisał:

Wydaje mi się, czy on się teleportował do lokacji, której jeszcze na mapie nie odkrył? Tak, mapa wydaje się być spora. Ciekawe czy to bardziej bardziej pół-otwarty świat czy otwarty w pełni

Faktycznie tak trochę to wygląda.

 Najważniejsze, aby był sensownie zapełniony, z interesującymi questami i aby eksploracja nagradzała ciekawymi przedmiotami, a nie tak jak w 16 w której często biegło się po coś, a tam żałosne 300 gili. :E  A czy to będzie full czy semi open-world to mi tam bez różnicy. :P 

 

 

Sporo czekania, na szczęcie mam w brud gier do ogrania. :E  

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel z pracy dziś mi przekazał, że jakbym chciał pożyczyć PS5 na ogranie FVII Rebirth to nie ma problemu, bo i tak nie ma w co grać xD xD

Seryjnie się zastanawiam czy nie kupić gry na premierę...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłem "lubię" na zachętę✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Element Wojny napisał:

Kumpel z pracy dziś mi przekazał, że jakbym chciał pożyczyć PS5 na ogranie FVII Rebirth to nie ma problemu, bo i tak nie ma w co grać xD xD

Seryjnie się zastanawiam czy nie kupić gry na premierę...

Dobry deal :) Zawsze możesz kupić, ograć i potem sprzedać. Ja już mam zrobiony preorder i to jest jedyna gra na którą aktualnie czekam.

Też muszę odkurzyć swoje PS5 bo odkąd skończyłem SpiderMana 2 w listopadzie, to nie uruchamiałem nawet :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo. Łącze będzie chodziło prawie cały dzień u mnie. :E  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełeczko z dwoma płytami i po problemie. Aczkolwiek samo kopiowanie też pewnie chwilę potrwa :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.01.2024 o 17:31, Reddzik napisał:

 

🧨:glodny:

Chyba kupię na premierę, dobrze to wygląda 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też planuję zagrać na premierę, albo w okolicy premiery.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...