Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

🤣

 

 

 

 

+18

GMW3DXDXkAIRmWi?format=jpg&name=small

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tego gościa ze zdjęć z Mateckim czy z Mentzenem nie skreślałbym tak do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Spl97 sam się skreślił współpracując z konfederuskimi i pisowskim propagandystą. Zaraz wyleci z list.

Ale fakt że mało ogarniają w 3d, skoro w ogóle się na nich znalazł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziambor, odpad po Konfie był na listach TD w wyborach do Sejmu czy do pomorskiego Sejmiku nie tak dawno i jakoś to ludziom nie przeszkadzało, a teraz taki Możdżonek pojawia się na liście TD i nagle to ludziom przeszkadza :hahaha:.

Nie, żebym teraz bronił gościa, no ale pokazuję teraz pokrętną logikę wśród ludzi, a to, że PL2050 nie ma struktur i politycznego zaplecza, to wiemy od dawna.

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że jakiś polityk był kiedyś tam czy tam absolutnie go nie dyskredytuje w mojej ocenie. Przelećmy kilka nazwisk:

- Stefan Niesiołowski - totalny katoland, Zchn - potem największy krytyk PiS

- Roman Giertych - jeszcze gorzej - Narodowcy - potem największt krytyk PiS + największy zwolennik UE

- Antoni Macierewicz - razem z Kuroniem, Mazowieckiem bronili ludzi w KOR, spali na jednym łóżku - stanowił umiarkowane skrzydło w Solidarności, a obecnie talib PiS

- Jarosław Kaczyński - bliski doradca Lecha Wałęsy - od wielu lat nie podają sobie ręki

- Jarosław Gowin - wicepremier w rządzie PiS - uratował Polskę przed utratą demokracji i podważaniem legalności wyboru Prezydenta, odszedł z rządu, a obecnie zeznaje przeciw PiS (zresztą wcześniej był ministrem w rządzie PO/PSL)

- Mateusz Morawiecki - doradca przy Radzie Ministrów w rządzie Donalda Tuska, a potem przez wiele lat premier w rządzie PiS i największy krytyk Tuska

- Michał Kamiński (misiek) - dawniej spin doktor PiS i przyjaciel Kurskiego, mocno zaangażowany po stronie PiS, obecnie od wielu lat największy krytyk PiS

- Banaś - Prezes NIK - człowiek PiS, który po kłótni z Kaczyńskim stał się największym kontrolerem rządu PiS

Wymieniać można bez końca... Sam w prehistorii miałem poglądy UPR i byłem nawet członkiem UPR, potem po rządach SLD wierząc w sojusz PO-PiS (tak była taka idea i rozmowy!) głosowałem na PiS żeby już od wielu lat wspierać opozycję demokratyczną...

Ważne - nie gdzie się było, tylko czy się przeszło na dobrą stronę mocy... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Spl97 napisał:

Dziambor, odpad po Konfie był na listach TD w wyborach do Sejmu czy do pomorskiego Sejmiku nie tak dawno i jakoś to ludziom nie przeszkadzało, a teraz taki Możdżonek pojawia się na liście TD i nagle to ludziom przeszkadza :hahaha:.

Nie, żebym teraz bronił gościa, no ale pokazuję teraz pokrętną logikę wśród ludzi, a to, że PL2050 nie ma struktur i politycznego zaplecza, to wiemy od dawna.

Przeszkadzało i Dziambor nie dostał mandatu a później po cichu dostał stanowisko dyrektorskie w SSP co jeszcze bardziej przeszkadza.

Dalej, dalej 3D do 4,90%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, hubio napisał:

Ważne - nie gdzie się było, tylko czy się przeszło na dobrą stronę mocy... :)

Ważne też dlaczego. Taki Banaś, czy Giertych to dalej z krwi i kości ludzie wierni ideologii PiS, a ich "przejście na dobrą stronę mocy" to jedynie wynik konfliktów z Kaczyńskim. Może i poszła za tym zmiana nastawienia do UE itp., ale dalej nie jest to szczere i ma charakter jedynie taktyczny.

Gowin tak samo, robienie z niego bohatera to dla mnie kuriozum. Ten człowiek dobrowolnie z Kaczyńskim tworzył państwo putinowskie. Ba, jego weto mogłoby uniemożliwić wiele autorytarnych działań, przez lata jednak dawał w tych sprawach Kaczyńskiemu większość sejmową. W jednej sprawie zagrał o swoją pozycję w brunatnym obozie (bo nie o kraj) i został wyznaczony do ścięcia. Nagle stał się obrońcą demokracji.

Jedynie Michał Kamiński wydaje się w tym wszystkim być szczery. Publicznie wziął odpowiedzialność za swoje dawne wybory i wyznał, że się ich po prostu wstydzi.

 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, hubio napisał:

To, że jakiś polityk był kiedyś tam czy tam absolutnie go nie dyskredytuje w mojej ocenie.

Tymczasem ludzie się spruli o świeżaka, który w tym roku wszedł do polityki, w Olsztynie w samorządowych wyborach startował na Prezydenta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, nemar napisał:

Giertych to dalej z krwi i kości ludzie wierni ideologii PiS,

Chłopie - Kaczyński to Giertycha chciał wsadzić do więzienia, a Giertych mówi o PiS jako zorganizowanej grupie przestępczej więc o jakiej Ty wierności mówisz? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giertych prawdopodobnie nadal ma konserwatywne poglądy. Jak było głosowanie w sprawie aborcji, to się nie pojawił w sejmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, hubio napisał:

Chłopie - Kaczyński to Giertycha chciał wsadzić do więzienia

Było jeszcze gorzej, Kaczyński chciał Giertycha pozbyć tak samo jak Leppera. O ile z Lepperem to się udało, gdyż Lepper mówił wielokrotnie całą prawdę o PiS i Kaczyńskim, tak z Giertychem nie pykło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, wamak napisał:

Giertych prawdopodobnie nadal ma konserwatywne poglądy. Jak było głosowanie w sprawie aborcji, to się nie pojawił w sejmie.

Dobra - niech będzie... Cała reszta w 100% po stronie Koalicji Demokratycznej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, hubio napisał:

Jarosław Gowin - wicepremier w rządzie PiS - uratował Polskę przed utratą demokracji i podważaniem legalności wyboru Prezydenta, odszedł z rządu, a obecnie zeznaje przeciw PiS (zresztą wcześniej był ministrem w rządzie PO/PSL)

Ważne - nie gdzie się było, tylko czy się przeszło na dobrą stronę mocy... :)

Kurde, robienie z Gowina bohatera trochę chyba jednak na wyrost, nie sądzisz? 

Jak się włącza konflikt interesów to nagle okazuje się, że wygodnie jest zmienić barwy. Daleki jednak jestem od idealizowania niektórych osób z Twojej listy, a już na pewno nie do dania wiary w ich zupełnie dobre intencje. 

Edytowane przez zdunzdun
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie i tak uznają to za robienie laski zachodowi, i mało ważną zmianę :) 

Jestem ciekaw dopłat, bo w Polsce chyba będzie boom na elektryki z Chin akurat, ładnie by się to spięło nawet :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
30 minut temu, zdunzdun napisał:

Kurde, robienie z Gowina bohatera trochę chyba jednak na wyrost, nie sądzisz? 

Jak się włącza konflikt interesów to nagle okazuje się, że wygodnie jest zmienić barwy. Daleki jednak jestem od idealizowania niektórych osób z Twojej listy, a już na pewno nie do dania wiary w ich zupełnie dobre intencje. 

Wiesz ja może mam taką niepopularną opinię w naszym środowisku na temat Gowina, ale ja go jeszcze pamiętam z czasów jak był filozofem na długo przed polityką... Mam przed sobą (dosłownie przed sobą) spisane dawno cytaty z jego wypowiedzi, które przyswoiłem sobie w złym czasie w swoim życiu. Wierzę, że akurat on nie kierował się karierą tylko wstępował czy odchodził z różnych formacji z przyczyn ideowych... W momencie największego poparcia PO odszedł z rządu PO i w momencie kiedy nikt nie zakładał upadku PiS odszedł z PiS mimo, jak się dzisiaj dowiadujemy wszystkich możliwych prób nacisku na niego i jego rodzinę i jego ludzi, łącznie z zastraszaniem...  Ja będę bronić Gowina zawsze, oczywiście na dzień dzisiejszy. To Gowin w czasach Szydło był hamulcowym takich osób jak Szydło czy Suski, żeby do końca nie zniszczyć w Polsce demokracji. To Gowin nie dopuścił do wyborów kopertowych i to jest o czym wiemy, a pewno ile durnych pomysłów PiS zablokował to się może dowiemy z biografii... Zapłacił za to wszystko zdrowiem, karierą polityczną i tym, że uważany jest za zdrajcę przez pisiaków, a niestety my też mu nie podaliśmy ręki... Odrzucił konformizm i wybrał trudną, ale uczciwą drogę. Kiedy wstępował do PiS wierzył, że trzeba pomóc ludziom zmarginalizowanym przez rządy PO/PSL - z małych miasteczek, z różnymi problemami, którzy sobie dobrze nie radzili. Kiedy wychodził miał dość tego wszystkiego złego co zrobił PiS. Oczywiście nigdy prawda nie jest zerojedynkowa, a na decyzje ma wpływ nie jeden, a wiele czynników... Ideałem na pewno nie był... Jego ludzie też zasiadali w spółkach SP, ale w momencie krytycznym odszedł...

Edytowane przez hubio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lewica to stan umysłu 

@hubio co to za nowo mowa ? PiS i konfederacja również są partiami demokratycznymi , nie tylko PSL , Hołownia i KO

Edytowane przez voltq
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, hubio napisał:

Odrzucił konformizm i wybrał trudną, ale uczciwą drogę. Kiedy wstępował do PiS wierzył, że trzeba pomóc ludziom zmarginalizowanym przez rządy PO/PSL - z małych miasteczek, z różnymi problemami, którzy sobie dobrze nie radzili. Kiedy wychodził miał dość tego wszystkiego złego co zrobił PiS. Oczywiście nigdy prawda nie jest zerojedynkowa, a na decyzje ma wpływ nie jeden, a wiele czynników... Ideałem na pewno nie był... Jego ludzie też zasiadali w spółkach SP, ale w momencie krytycznym odszedł...

No nie, Gowin to to liberalne skrzydło PiS, zawsze był przeciwny socjalowi i starał się o względy przedsiębiorców. Za całą pewnością nie był tam ze względu na pomoc ludziom zmarginalizowanym przez rządy PO/PSL.

Daj spokój, równie dobrze możemy pisać, że Duda to fajny gość bo zawetował Lex TVN. Albo Morawiecki, bo nie przepuścił niektórych pomysłów Ziobry. Tylko kto w takim razie jest tym złym i kto odpowiada za to co się działo przez te 8 lat? Odpowiedź może być tylko jedna - oni wszyscy razem. 

  • Confused 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nemar patrzyłeś na wszystkie głosowania Gowina ? tak pewnie piszesz o tym że on był przeciwko rozdawaniu socjalu ?

https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/922187,gowin-jesli-rozwoj-gospodarki-przyspieszy-rozszerzymy-program-500.html

Przecież on głosował za rozdawnictwem 

Ludzie kiedy wy się nauczycie że liczą się czyny a nie słowa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, voltq napisał:

 PiS i również są partiami demokratycznymi

PiS gdyby był partią demokratyczną, to nie miałaby zakus autorytarnych zgodnych z wizją kraju wg. Kaczego. Konfa, gdyby doszła do władzy, to także wprowadzałaby autorytaryzm w naszym kraju + wyjście z UE i wepchnięcie pod kacapski but, czego my nie chcemy.

  • Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, voltq napisał:

@nemar patrzyłeś na wszystkie głosowania Gowina ? tak pewnie piszesz o tym że on był przeciwko rozdawaniu socjalu ?

https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/922187,gowin-jesli-rozwoj-gospodarki-przyspieszy-rozszerzymy-program-500.html

Przecież on głosował za rozdawnictwem 

Ludzie kiedy wy się nauczycie że liczą się czyny a nie słowa 

Oczywiście że tak, to nie tajemnica. Przecież o tym właśnie mowa. Był W PiSie i robił dokładnie to, czego się po nim spodziewano, czy to jeśli chodzi o wprowadzanie brunatnych standardów, czy jakieś 500+. Nie ma znaczenia czy to filozof myślący o wolności , czy liberał gospodarczy. Mógł przekonywać Kaczyńskiego, negocjować itp. ale własną rękę przyłożył do wszystkiego tego, co robił PiS. Nawet wtedy, gdy bez jego głosu pomysł mógł upaść.

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ta za dyrdymały o Gowinie :D

To stary polityk zmienił front jak widział, że trzeba zmienić a dorabianie ckliwych historyjek jest po prostu śmieszne.
Ja jeszcze pamiętam słynne głosowałem za ale się nie cieszyłem.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
17 minut temu, nemar napisał:

Daj spokój, równie dobrze możemy pisać, że Duda to fajny gość bo zawetował Lex TVN. Albo Morawiecki, bo nie przepuścił niektórych pomysłów Ziobry. Tylko kto w takim razie jest tym złym i kto odpowiada za to co się działo przez te 8 lat? Odpowiedź może być tylko jedna - oni wszyscy razem. 

I tak i nie... W samym PiS byli też ludzie, którzy sprzeciwili się całkowitemu zniszczeniu Polski...

NIE - to, że PAD zawetował lex TVN, że nie wprowadził pierwszej reformy dewastacji wymiaru praworządności i, że Morawiecki zablokował Ziobro - to są wszystko zasługi dla Boga i Narodu Polskiego! Świat nie jest czarnobiały... Nie mamy 5 lat żebyśmy widzieli albo złoczyńcę albo superbohatera...

TAK - brali udział w tym wszystkim, przymykali oczy na niszczenie praworządności, afery i aferki itp itp

Czy masz świadomość, że być może gdyby nie takie osoby jak: Prezydent, Premier czy Gowin to nie byłoby już w Polsce demokratycznych wyborów i albo by była wojna domowa albo druga Białoruś? Podkreślam słowo: "być może" bo Bogiem nie jestem, ale uważam, że byłby możliwy taki scenariusz... Bez wolnych mediów jak TVN. Z całkowicie uzależnionym od władzy wymiarem sprawiedliwości w najlepszym przypadku byśmy mieli drugie Węgry, w najgorszym drugą Białoruś. Ci ludzie do tego nie dopuścili + oczywiście wiele innych czynników, o których pewno za chwilę napiszesz, ale oni też.

5 minut temu, Keken napisał:

Co ta za dyrdymały o Gowinie :D

To stary polityk zmienił front jak widział, że trzeba zmienić

No, ale co wiedział, że trzeba zmienić? Co niby w 2021 r wskazywało na to, że PiS nie będzie rządziło? Zapłacił WSZYSTKIM co miał za swoją decyzję... Jaką niby wg Ciebie korzyść z tego miał, że odszedł?

Edytowane przez hubio
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...