Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, lokiju napisał:

Jestem ciekawy reakcji niektórych kobiet jak ktoś im teraz wyskoczy z jakimś formularzem 😂

Zgoda na sex i jeszcze może karte biedronki masz to ci kupony na mleko nabije :rotfl:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, lokiju napisał:

Jestem ciekawy reakcji niektórych kobiet jak ktoś im teraz wyskoczy z jakimś formularzem 😂

Albo się obrazi, że partner jej nie ufa albo uzna, że to ok. W praktyce w Polsce nie przypuszczam, żeby do tego dochodziło żeby ktoś coś podpisywał... Prawda jest taka, że każdy związek opiera się na ZAUFANIU, a właściwie powinien. Bez tego to nie tam, że cię oskarży o gwałt, ale wyczyści ci konto, sprzeda dom i ucieknie z latynoskim kochankiem na drugi koniec świata...

Edytowane przez hubio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej będą krzyczeć Ci co obracają asystentki/sekretarki za plecami żony.

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu czekaliśmy lata na rozliczenie pisiorów!.

Prawomocny i ostateczny wyrok NSA, Morawiecki i reszta rażąco złamali prawo i za to odpowiedzą.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, blabla123 napisał:

Zgoda na sex i jeszcze może karte biedronki masz to ci kupony na mleko nabije :rotfl:

I komunikat „zaraz podejdzie asystent” 🤣

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cała konfa i KUKIZ przeciwko tym zmianom za gwałt :) Oni tak się śmieją z krajów islamskich, a tam by mieli raj bo kobieta to trochę wyżej od kozy ma ochronę prawną... :) Tam za gwałt odpowiada zawsze głównie kobieta i to bardzo surowo, facet też, ale w mniejszym stopniu. Bo była za ładna, za bardzo prowokowała albo po prostu zamiast siedzieć w domu gdzie jej miejsce gdzieś wyszła więc "winna" bo "wiadomo", że każdy może ją zgwałcić bo jest kobietą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile to ja już razy czytałem komentarze z rąk kobiet, że w Polsce mają bardzo mało praw. Przy okazji chcą wpuścić imigrantów z krajów gdzie są na równi z kozą. Gdzie tu logika...

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie nieco, że nasz Forumowy Rycerz, nie zwrócił jeszcze uwagi na jawną dyskryminację oraz niesprawiedliwość. Otóż za normalne uważamy, że ojciec może miec kilkoro dzieci. Natomiast najwyraźniej dyskryminujemy je w ten sposób, że chcemy zabronić im posiadania dwóch ojców. Do broni Rycerzu!

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podatek PCC to jest taki rak, że może i dobrze iż to upadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, lokiju napisał:

Ile to ja już razy czytałem komentarze z rąk kobiet, że w Polsce mają bardzo mało praw. Przy okazji chcą wpuścić imigrantów z krajów gdzie są na równi z kozą. Gdzie tu logika...

Kobiety rzadko kiedy kierują się logiką, najpierw chcą wpuszczać imigrantów bo tacy biedni uciekają przed wojną, a potem się boją wyjść nocą na miasto bo ryzyko gwałtu wzrosło lawinowo. 

Co więc robimy? Formularz zgody! To na pewno rozwiąże problem! I taniej w sejmie! Tak! 

PRzecież to ręce opadają po kolana, szkoda gadać.

Edytowane przez galakty
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, adashi napisał:

Podatek PCC to jest taki rak, że może i dobrze iż to upadło.

Ten podatek i tak zostałby przerzucony na kupującego, finalnie znowu windując ceny nieruchomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, adashi napisał:

Podatek PCC to jest taki rak, że może i dobrze iż to upadło.

Coś z flipperami się powinno zrobić jednak nie jestem do końca przekonany czy ten projekt o, którym mowa to dobre rozwiązanie. Jednak rozbawi mnie to jeżeli odpowiedzą będzie kredyt 0%.

Edytowane przez lokiju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pełnego przekonania czy faktycznie coś z nimi trzeba robić. Ale jesli już nawet, to kataster na pewno lepszy niż PCC.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzić kataster i przestać pompować bańkę dopłatami do kredytów, jak ciągle będą ingerować w rynek to żadne podatki i prawa nic nie pomogą. 

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Camis napisał:

1719578562280-png.7471442

Mlodzi, niebezpieczni. Normalnie mlode wilki ❤️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak inaczej mieli głosować jak Memcen zarabia grube miliony na wynajmie, flippowaniu i innych fliperach bo radzi im żeby unikać podatków :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Camil666 napisał:

Ten podatek i tak zostałby przerzucony na kupującego, finalnie znowu windując ceny nieruchomości.

Nie przerzucisz tego ot tak. Zawsze jest granica ceny dla kupującego. A wydaje mi się, że u nas ceny są już praktycznie pod sufit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem to już wiele razy, a jednak ciągle rosły.

  • Sad 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, LeBomB napisał:

1. Co dalej nie zmienia faktu że idziemy w kierunku nie wiem, wideonagrania w którym obie strony jasno deklarują chęć odbycia stosunku, czy serio potwierdzenia w aplikacji czy na piśmie

2. Z tym że jak kobieta oskarży faceta o gwałt, to najpierw do paki na 3 miesiące a potem dopiero pytają czy to prawda.

1. Idziemy w kierunku 2 czyli domniemania winy. Masz narzędzie gwałtu więc jesteś winny (lub przestępca wziął kredyt na twoje dane, musisz udowodnić niewinność że nie wziąłeś, a nie bank - który nie ma żadnych dowodów).

Tu rewelacyjny artykuł, warto przeczytać: https://www.onet.pl/informacje/onetwroclaw/szokujace-szczegoly-pobytu-w-areszcie-sledczym-agnieszka-zostalam-zgwalcona/c8z7jq1,79cfc278 (miałem też inny kiedy małe suczysko oskarżyło 5 starszych facetów przypadkowo wybranych z ulicy, oczywiście idioci w togach uwierzyli, w USA wierzą nawet po 30 latach gdy taka 50-latka sobie "przypomni").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha nie załapali i go jada w komentarzach.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lokiju napisał:

@BadalamanZakładam, że przepisy, które tak na prawdę wprowadzają domniemanie winy dodatkowo zniechęcą do kontaktów seksualnych. Wprowadzenie aplikacji w, której będzie trzeba wyrazić zgodę pokazuję do jakiego absurdu doszliśmy.

Nic nie wprowadza domniemania winy. Nic też nie zniechęca do dobrowolnych kontaktów seksualnych, a już tym bardziej do planowania rodziny i posiadania dzieci.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...