Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Można powiedzieć...nareszcie - wczoraj zacząłem dodatek🤣 i jak na razie jest mega dobrze :exclam:Akcja  nie zwalnia tempa ;)

Ps jakby ktoś gral od zera tzn - podstawka + dlc to  moim zdaniem dość mocno przycisnęli z poziomem trudności w podstawce =  szczególnie w sekwencjach samochodowych gdzie postać potrafi oberwać zanim będzie można oddać strzał xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zhao napisał:

Można powiedzieć...nareszcie - wczoraj zacząłem dodatek🤣 i jak na razie jest mega dobrze :exclam:Akcja  nie zwalnia tempa ;)

Ps jakby ktoś gral od zera tzn - podstawka + dlc to  moim zdaniem dość mocno przycisnęli z poziomem trudności w podstawce =  szczególnie w sekwencjach samochodowych gdzie postać potrafi oberwać zanim będzie można oddać strzał xD 

Ja gram od zera, na normalu jak na razie ogarniam. Zastanawiam się tylko kiedy będzie dobry moment na DLC bo jeszcze zbytnio nie pchnąłem całego scenariusza do przodu a już mam wybór DLC w misjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie chciało 3 raz przechodzić i to była dobra decyzja, miałem fajne zakończenie które mi pasowało :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, kadajo napisał:

Ja gram od zera, na normalu jak na razie ogarniam. Zastanawiam się tylko kiedy będzie dobry moment na DLC bo jeszcze zbytnio nie pchnąłem całego scenariusza do przodu a już mam wybór DLC w misjach.

Rób przeplatankę, czyli misje z podstawki i misje z DLC - w taki sposób ładnie rozłożysz sobie wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w sumie można już tam że tak powiem "wjechać" ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ukończyłeś wątek Voodoo Boys w podstawce to tak, dostaniesz telefon od Songbird i droga wolna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie sam miałem takie przeświadczenie, że jak się zacznie dodatek to już trzeba go skończyć, żeby trafić z powrotem na główną mapę . Coś jak dlc'ki z Fallout News Vegas. W takim razie spoko sprawa. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego lubię bardziej linowe gry, ale z drugiej strony te drobne różnice powodują ze granie kolejny raz może być inne i ciekawsze pomimo ze znamy główną historie. U mnie problem jest taki ze odległości miedzy takimi sesjami są tak duże ze już nie pamiętam za bardzo poprzednich wyborów i zazwyczaj gram znowu tak samo :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam bo można trafić na ścianę, tym bardziej jak ktoś już ograł Cyberpunka w przeszłości i pamięta podstawkę - można stracić dalszą motywację do grania kiedy zostaną już tylko stare misje z podstawki.

Edytowane przez caleb59
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@skypan Masz rację, poprawiłem. Sorry.

14 godzin temu, tomcug napisał:

Wydajność RDNA 1 aż tak bardzo względem 1.5 nie spadła i spadek ma miejsce tylko w części lokalizacji. Za to wszędzie spadła od czasów 1.6x wydajność Vegi, która w skrajnym przypadku jest tak pokrzywdzona, że Vega 64 jest zgniatana do wydajności RX 580 :E Chyba dobrze, że przechodzą z tego swojego potworka, ale nie wiem czy tak dobrze, że na UE5.

No ale odczuwalnie spadła. Wcześniej wersję podstawową przechodziłem na 1440p HIGH + FSR Q. FPSy dropiły do 50 w najgorszych przypadkach.
W dogtown na 2.0 potrafią przy tym ustawieniu spaść nawet do 44 co już dla mnie jest za nisko, stąd dodatek przechodziłem na ustawieniach MEDIUM.

Zobaczymy co pokaże FSR 3.0 i generator klatek. Najwyżej trzeba będzie zrobić upgrade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wywalili w liście zadań kupowanie samochodów, teraz się je kupuje w kioskach, i dobrze bo to było sztuczne powiększanie puli zadań, bo co to za zadanie jedź i kup samochód 😉

Czy po instalacji DLC są już nowe samochody w podstawce czy tylko w Dog Town? swoją drogą widzę na głównej mapie to Dog Town i się malutkie wydaje obszarowo w stosunku do dzielnic z podstawki 😔

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kadajo napisał:

Czyli w sumie można już tam że tak powiem "wjechać" ?

DLC zaczyna sie tak, ze nie mozesz wrocic do Night City" starego" poki nie przejdziesz do pewnego punktu, nie jest to daleko i ja mam to juz za soba. DLC po tym poszlo na bok i robie dalej podstawke.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, bbandi napisał:

Widzę że wywalili w liście zadań kupowanie samochodów, teraz się je kupuje w kioskach, i dobrze bo to było sztuczne powiększanie puli zadań, bo co to za zadanie jedź i kup samochód 😉

Czy po instalacji DLC są już nowe samochody w podstawce czy tylko w Dog Town? swoją drogą widzę na głównej mapie to Dog Town i się malutkie wydaje obszarowo w stosunku do dzielnic z podstawki 😔

Możesz nawet z kompa w mieszkaniu kupić :)

Teoretycznie z każdego kompa.

1 minutę temu, Phoenix. napisał:

DLC zaczyna sie tak, ze nie mozesz wrocic do Night City" starego" poki nie przejdziesz do pewnego punktu, nie jest to daleko i ja mam to juz za soba. DLC po tym poszlo na bok i robie dalej podstawke.

No to spoko, to może dziś się tam wybiorę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek zaczyna sie mocno  i na grubo :D Jak bede czul znuzenie podstawka to wroce sobie na misje do DLC.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pewnie i ja wracam do Night City chociaż jeszcze się waham czy nie odczekać bo relatywnie niedawno go skończyłem po raz pierwszy (gdzieś w kwietniu). 

Ktoś wyżej wywołał ciekawy temat - jak gracie przechodząc grę od nowa? przeplatacie misje dodatek/podstawka czy liniowo kontynuujecie wątki?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem dodatek od zera. Jestem po Chimerze. Mówiliście że najlepsze misje z podstawki to Judy i coś tam jeszcze... gdzie się udać żeby je zrobic nie robiąc misji głównych. Kiedyś przeszedłem tylko wątek główny 

Edytowane przez raul_ole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA teraz próbuje czyścic mapę cala.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, raul_ole napisał:

Włączyłem dodatek od zera. Jestem po Chimerze. Mówiliście że najlepsze misje z podstawki to Judy i coś tam jeszcze... gdzie się udać żeby je zrobic nie robiąc misji głównych. Kiedyś przeszedłem tylko wątek główny 

Nie ma czegos takiego jak najlepsze misje, bo kazdemu moze sie podobac co innego. Dla mnie watek Silverhenda to taka wisienka na torcie i kocham te jego pojawianie sie z nikad i sypanie niezlymi tektami :lol2:, a ktos inny napisze, ze lipa. Misje z Judy to glowne misje wiec trzeba robic glowny watek, zeby do niej wgl dojsc.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Lameismyname napisał:

No ale odczuwalnie spadła. Wcześniej wersję podstawową przechodziłem na 1440p HIGH + FSR Q. FPSy dropiły do 50 w najgorszych przypadkach.
W dogtown na 2.0 potrafią przy tym ustawieniu spaść nawet do 44 co już dla mnie jest za nisko, stąd dodatek przechodziłem na ustawieniach MEDIUM.

Norma, w moim miejscu testowym poza Dogtown na tych ustawieniach miałbyś jeszcze mniej niż 44 FPS :E CD Projekt ma w nosie stare Radeony, tu już nie będzie poprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem kilka misji głównych i kontraktów, jest naprawdę spoko. Nowa miejscówka pozostawia dobre wrażenie, odbiegając trochę klimatem od pozostałych. Dodatek ma mocny początek, po czym się stabilizuje i można pobawić się w otwartym świecie, wracając do Night City. O którym zdążyłem zapomnieć, a nadal robi kapitalne wrażenie, zwłaszcza w nocy. Masa świateł, neonowe reklamy, sterowce, różnorodność mieszkańców - Starfield wygląda przy tym jak gra stworzona w generatorze. Postaci i dialogi to kompletna przepaść na korzyść C2077, nie wiem czy będę w stanie wrócić do produkcji Bethesdy w najbliższym czasie.

Silverhand pojawia się regularnie, w każdym rodzaju aktywności, oferując trochę fajnego tekstu. Misje można ukończyć na różne sposoby i choć zapewne niewiele to zmienia w ostatecznym rozrachunku, zawsze jest to lepsze niż nic. Choćby dwójka randomów, którzy wpadają na nas w naszej kryjówce - mamy wybór czy w ogóle gadać czy od razu strzelać.

Podoba mi się nowe drzewko rozwoju, możliwych buildów jest masa. Melee pod pięści goryla czy ostrza modliszkowe, bronie tech, smart, power, hacki, stealth, implanty - każdy znajdzie coś dla siebie. Na razie pozostałem przy Netrunnerze z podstawki, choć musiałem zwiększyć poziom trudności na maxa, bo legendarne hacki smażą wszystkich okrutnie, w zasadzie niewiele się strzela.

Edytowane przez Vulc
  • Like 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...