Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Element Wojny napisał:

Czyli co, teraz wszyscy skazani za czasów PiSu będą wychodzić z więzienia, przy każdej sprawie gdzie był sędzia z nadania PiSu? 

Niestety tak będzie. Jak się chce tę sytuację przeczyscic to nie ma za bardzo innego sposobu. W praktyce zapewne niektórzy będą wychodzić wprost do aresztów tymczasowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Camis napisał:

I jest rekord frekwencji, prowadzi skrajna prawica.

Do dzisiaj nie wiem po co Macron zarządził przyśpieszone wybory.
Przecież teraz to "jego" partia spadnie "na pysk" w wynikach wyborów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kris194 napisał:

Tak, każdy wyrok wydany przez neosędziego jest do podważenia.

To nawet nie chcę wiedzieć ilu psycholi i morderców pojawi się latem na polskich ulicach, biorąc pod uwagę ilość skazanych podczas 8 lat rządzenia PiSu. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej, że czasami dojdzie do przedawnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kanon7 napisał:

Do dzisiaj nie wiem po co Macron zarządził przyśpieszone wybory.

Honor, politycy w innych krajach mają go jeszcze odrobinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kanon7 napisał:

Do dzisiaj nie wiem po co Macron zarządził przyśpieszone wybory.
Przecież teraz to "jego" partia spadnie "na pysk" w wynikach wyborów.

Ale to chyba dobrze, że to zrobił. Francja pokaże kierunek Europie. Taki czy inny. Tam to trochę inaczej wygląda niż u nas, mniej przyspawania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tam mniejsza rola parlamentu niż u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba, że Francja teraz  gra na Chiny. To może być ciekawy kierunek dla Europy. Francuzi dosyć aktywnie działają i chyba oni jako pierwsi się zorientowali, że świat nam się niedługo mocno zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle wierutne kłamstwo, Tusk niczego nie zakazał, transporty z i do Chin cały czas są obsługiwane przez polskie porty. A jest ich mniej bo MAERSK ma kłopoty finansowe i na całym świecie ograniczył liczbę portów między którymi odbywają się transporty międzykontynentalne. Tymczasem gość nawet nie próbował udawać że zależy mu na pokazaniu sytuacji, jedynym przekazem tego tiktoka jest uderzenie w Tuska.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą mieli ułatwione zadanie przy tym nieudanym kanclerzu.Będą mieli ułatwione zadanie przy tym nieudanym kanclerzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, FranzMakamele napisał:

Mi się podoba, że Francja teraz  gra na Chiny. To może być ciekawy kierunek dla Europy.

Ten niemiecko-francuski pragmatyzm i krótkowzroczność kiedyś wykończą Europę, próbkę już widzieliśmy przy NS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, pozostaje mieć nadzieję, że wyślą Le Pen tam gdzie jej miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Gloin napisał:

Himalaje głupot. Port Gdański jest niewydolny, i Chińczyki mieli dosyć czekania dwóch tygodni na rozładunek. Nie pierwszy raz kiedy postujesz fejki. 

 

https://biznes.trojmiasto.pl/Port-Gdansk-Statki-czekaja-w-kolejce-do-Baltic-Hub-n182579.html

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kris194 napisał:
Ładnie, pozostaje mieć nadzieję, że wyślą Le Pen tam gdzie jej miejsce.

Le Pen to przecież wygra właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast paliwa po 5,19 zł i podwyżki kwoty wolnej od podatku do 60 tys. zł, dostaliśmy podwyżkę opłaty paliwowej i podwyżkę składek ZUS.

Paliwo miało być po 5.19 zł w momencie kiedy te słowa wypowiedział, wymagane IQ żeby zrozumieć wypowiedź na poziomie podstawówki, widać niektórym brakuje.

 

Zamiast obrony Polski przed Zielonym Ładem i dbania o nasze bezpieczeństwo żywnościowe, dostaliśmy pałowanie i gazowanie protestujących rolników.

Zielony Ład wprowadza bardziej regorystyczne uprawy dla Zachodu które polegają na większym "sypaniu" produktów niż Polacy bo mamy od nich odrobinę lepszą ziemię. Na Zielonym Ładzie Polska może zarobić

 

Zamiast zabezpieczenia naszej wschodniej i zachodniej granicy, dostaliśmy ataki na polskich żołnierzy przez nielegalnych imigrantów i podrzucanie nam ich przez Niemców.

Wprowadzenie większej kwoty na zbudowanie lepszego systemu na granicy, oraz rozmowy z Bałtami nad budową umocnień na całej długości. 

 

Zamiast realizowania strategicznie ważnych dla Polski inwestycji, dostaliśmy sabotowanie projektów CPK i elektrowni jądrowej.

Tutaj nawet już szkoda odpowiadać, bo wszystko jest prowadzone. 

 

Masz więcej kłamstw do wklejania? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie podają że wygrała Le Pen, niby 270 głosów, co nie daje większości, potrzebowała by 289

Zjednoczenie Narodowe 34%

Lewica 29%

Obóz Macrona 20,5-23%

Edytowane przez 8V32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Le Pen w sondażach była lekko przeszacowana, tak jak u nas konfa. Ale tam chyba jest przesądzona druga tura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TheMr. napisał:

Paliwo miało być po 5.19 zł w momencie kiedy te słowa wypowiedział, wymagane IQ żeby zrozumieć wypowiedź na poziomie podstawówki, widać niektórym brakuje.

 

No dobrze to załóżmy, że nie 5.19zł tylko trochę więcej. Co już Donek zdążył zrobić żeby paliwo było tańsze?

 

1 godzinę temu, TheMr. napisał:

Zielony Ład wprowadza bardziej regorystyczne uprawy dla Zachodu które polegają na większym "sypaniu" produktów niż Polacy bo mamy od nich odrobinę lepszą ziemię. Na Zielonym Ładzie Polska może zarobić

No tak "rygorystyczne uprawy" a o reszcie będziemy udawać, że nie istnieje i wcale Polsce nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kris194 napisał:
Ładnie, pozostaje mieć nadzieję, że wyślą Le Pen tam gdzie jej miejsce.

Będzie odwrotnie, partia Le Pen wygra kolejne wybory z rzędu, tyle, że kwestia jest taka, czy będą mieli samodzielną większość w parlamencie czy jednak nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, FranzMakamele napisał:

No dobrze to załóżmy, że nie 5.19zł tylko trochę więcej. Co już Donek zdążył zrobić żeby paliwo było tańsze?

Orlen zaraportował 10 mld straty na inwestycji w olefiny. NIK wykazał 5 mld straty na zaniżonej wartości sprzedaży Rafinerii Gdańskiej i wielki skandal 1 mld 600 mln złotych na podejrzanych transakcjach

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tego Macrona podkusiło żeby zrobić te wybory. Samobójca... Po przegranych jednych wyborach ma kolejne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zrobił wybory później, to jego partia miałby jeszcze niższe poparcie. Próbował ratować twarz, póki jeszcze można było.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, hubio napisał:

Nie wiem co tego Macrona podkusiło żeby zrobić te wybory. Samobójca... Po przegranych jednych wyborach ma kolejne...

za kilka dni wybory w UK.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Niestety, BOSS jest przegięty - nie ma żadnej frajdy z jego ubicia.  
    • On ma takie kombosy w drugiej fazie, że mi brakuje staminy by go blokować a jak tylko na chwilę opuszczę gardę, to mnie leje jak "ojciec kapciem" i nawet nie mam czasu, okienka by się uleczyć. Więc pod blok nie ma szans, na pewno bez dwóch npc robi się go szybciej, bo 2x npc= skalowanie i większe HP u bossa, ale jest tragedia z ustaniem na nogach przez jego ataki, które powodują kosmiczny dmg i zjada kosmiczne ilości staminy gdy blokuję- tarcza na max. Mimic się opiernicza, nie ściąga aggro, cały czas mnie ściga, atakuje, nie ma chwili na regenerację staminy- mam talizman pod reg staminy
    • Przywołaj innego gracza do pomocy    Tarczownika lub kogoś z szaleństwem. Ja tak zrobiłem, nie miałem ochoty zmieniać całego builda pod BOSSA. Wtedy walka trwała kilka minut i było po sprawie. Solo z MIMIKIEM to może 2 faza i zostało mu dobre 40% to był sukces. 1 faza jest prosta i można ogarnąć go bez problemu, 2 faza to kopia 1 + aoe na takim spam poziomie że ultrachińczyk nie jest w stanie tego uniknąć.                                                    
    • Wywal wszystko do 0 i spróbuj starszą wersję softu https://asus-armoury-crate-install-tool.en.uptodown.com/windows/post-download/69529625
    • https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/9537488,nik-krytykuje-ipn-1792-mln-zl-wydane-z-naruszeniem-prawa.html Oni nawet nie ukradli tych pieniędzy tylko je zmarnowali @offensive Ty masz informację praktyczne a kolega @Badalaman to teoretyk ktoś coś mu powiedział w telewizji i myśli że tak jest  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...